Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 és fél hónapos és...

Kislányom 3 és fél hónapos és a kezével állandóan a szájában turkál és közben veszekszik. Még nem jön a foga, csak vakargatja a szájpadlását. Tudnék neki valamivel segíteni?

Figyelt kérdés
Eléggé szenved tőle, szinte egész nap a szájában turkál.
2008. dec. 12. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a hűthető rágóka enyhíti a rossz érzést neki ilynkor. Nekem még csak 2 hós, de állandóan rágja az öklét, meg anyelvével birizgálja alul az ínyét. Vennék én is rágókát de csak 3 hó felett ajánlják, még meg sem fogná az én babám. De hogy érted hogy veszekszik? :-)
2008. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy egyfolytában hangosan a tudtomra adja, hogy neki valami nagyon nem jó. Ez nem sírás, inkább szerintem csak azt mondaná, ha tudna beszélni :) hogy kellemetlen neki. De már kikapargatta miatta az arcát is, hiába vágom le neki a körmét. A rágókával meg még nem tud annyira ügyeskedni, hogy ott vakarja ahol szeretné.
2008. dec. 12. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


az én babám 19-én lesz négy hónapos. ugyanezt csinálja amit a Te babád. Veszekszik, mérgelődik. Szerintem azért is mert hát ugye már megfogja a rágókáját, beteszi a szájába, de az a fránya rágókat nem úgy működik még ahogy szeretné:) én néha segítek neki és vakargatom a rágókával az ínyét..pedig azt mondta a dokinéni, hogy még messze van az a fránya fogacska.

ez nem a kérdéshez tartozik, de had kérdezzem már meg hogy a Te babád hasra fordul már?

2008. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálkozik, de még messze jár tőle. Amikor a hátán fekszik, lerakja a lábát és emelgeti a fenekét mintha hidat akarna csinálni. Amúgy nem nagyon szeret hason feküdni max 5 percet bír ki nyűgösködés nélkül :(
2008. dec. 12. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi hogy válaszoltál, csak a barátnőmnek a kisfia(3 héttel idősebb mint az enyém), már 3 hónaposan hasra fordult. Az enyém az oldalra fordul, meg az arcát lefelé fordítja, de a lábával nem nagyon vesz lendületet. Köszi, egy kicsit megnyugodtam:)
2008. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!