Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 14 hónapos babájának is...

Más 14 hónapos babájának is előfordul, hogy reggel száraz a pelus?

Figyelt kérdés
kisfiamnak az elmúlt héten kétszer is száraz volt reggel a pelenkája.Éjjel nem kel,nem iszik,végigalussza,de mindig szokott lenni valamennyi benne.Mitől lehet?
2010. szept. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenk korában a fiamnak is előfordult, védőnő mondta, h reggel gyorsan ültessem bilire.

Semmi eredménye sem volt, elmúlt két éves, biliről hallani sem akar, nem szól, letagadja, ha van valami benne. És már reggelre újra tele a pelus, ma pl átázott a pizsije is.

2010. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, 18 hós lányomnál is ez van.

dDe ahogy felkel, szinte telepisoli.

Múltkor még pizsiben guggolt a szobában, matatott valamelyik játékánál és hallottam ahogy pisil:-)))

2010. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hósóm van de régóta bilizik.Többször volt h száraz a pelusa. De én amúgy is bilire teszem eredménnyel:)!
2010. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idős kisfiamnak reggelente kb. 40 dkg a pelus, Szórakozásból lemértük, mert nehéznek találtuk. De ő sem iszik/kel éjjel. Szerintem kérdezz rá inkább a védőnőtől, az a biztos. Az én kisfiamhoz sem kell hasonlítani, mert napközben állandóan iszik, 3-4 óránként produkál ilyen súlyú pelusokat, de ez régóta így van.

Szerintem izgulni nem kell, főleg, ha reggelente amúgy sem túl nehéz a pelenka. De én ilyen aggódós vagyok, inkább mégis megkérdezném.

2010. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:02

Az enyém ha szóba hozom a bilit, kiabálja, hogy NEEEEEM. Múltkor is elővettem, ő meg szépen visszarakta a helyére. Egyszreűen utálja.

2010. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!