Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tartsam ébren tovább?

Hogyan tartsam ébren tovább?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon korán elalszik a kisfiam.Leírom, hogy nagyjából, mikor eszik:06-09-13-14-16-18 Persze van amikor félórát vagy többet is ráhúz.Akkor eszik amikor jelzi,hogy éhes.Így alakította ki magának.Hétkor fürdés és utána már olyan nyűgös, hogy az öltöztetést is végigüvölti, majd negyed órán belül elalszik.Próbáltam kihúzni a fürdési időt de iszonyatos hiszti és vergődés volt az eredmény.Majd kidörzsölte a szemeit a helyéből.Éjfél és hajnali kettő között ébred akkor eszik egy adagot(180ml).Jó lenne ha valahogy tovább tudnám ébren tartani, hogy még enne egyszer mert talán akkor kihúznánk reggelig.Sajnos csak fejéssel kapja a tejet és éjszaka is fenn vagyok kétszer fejni.Meg ugye még ő is kel enni.(már alig álok a lábamon...)Szóval ha van valami ötlet,kíváncsian várom.A babám öt és fél hónapos csak anyatejes.Alkalmanként 150-170ml tejet eszik.
2010. szept. 2. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen problémám volt, álometetéssel oldottam meg. A babám semmit nem vett belőle észre. Idővel pedig már nem volt rá szüksége.
2010. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanígy 5.5 hónapos és fejek neki, sajnos tudom, hogy nagyon fárasztó, kimerítő. Én a hozzátáplálás megkezdésében bízom, talán valami laktatóbb segít majd neki is. Bár az én fiam 9-kor alszik el és 6-kor kel, de ő már nem alszik vissza utána.
2010. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!