Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy babám szervezete...

Létezik, hogy babám szervezete hozzászokott az Infacolhoz, és már nem hat?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szedjük, hat hetesek múltunk. Az elején megváltás volt, de az utóbbi napokban megint észrevettem, hogy sokat tekereg, van, hogy alvás közben is felsír.

Van itthon Gripe Water, párom már beszerezte, hogy azt ugye nem muszáj folyamatosan adni, lehet csak akkor, ha fáj neki (védőnőm mondta), eddig nem akartam váltani, mert eddig jó volt.

Szerintetek lehet, hogy hozzászoktunk az Infacolhoz, és azért nem hat?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 3. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem szívódik fel, mechanikusan hat, nincs mihez hozzászoknia.
2010. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csupán nem ér semmit, nekünk nem segített, ha van otthon gripe water akkor adjatok neki, szegény ne szenvedjen. akkor adjátok neki , ha látjátok , h szenved. és ez valóban használ is , az infacol csak jó reklám.
2010. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Próbáljátok ki az Espumisan cseppeket (1 hónapos kortól már az is adható), az hatékonyabb, mint az Infacol! Nekem mindkét kisfiamnál gond volt a büfizéssel, a nagyobbik konkrétan szinte egyáltalán nem volt hajlandó és ráadásul nem tudott mértéket tartani, addig evett, amíg volt mit. Még az vált be a legjobban, hogy szoptatás előtt megkapta az Espumisan-t, ha pedig nagyon görcsölt (este meg éjszaka), akkor a gyerekorvos által felírt görcsoldót adtam be neki. De ő tényleg iszonyúan szenvedett, órák hosszát üvöltött és tekerte magát összevissza:( A kisebbikkel már kevesebb a gond, szerencsére:) Ami mindkettőnél bevált, hogy addig nem fektetem le őket, amíg nem nyugodott meg egy kicsit a pocakjuk. Ezért sokan leszóltak, mondván, hogy hozzászoknak ahhoz, hogy ölben vannak, de nekem szerintem megéri, az öledben tartott gyereknek segíthetsz kitornázni a buborékot azzal, hogy egy picit megmozgatod és ő fel sem ébred rá, utána pedig mélyebben és nyugodtabban alszik, és kiegyensúlyozottan, boldogan ébred.

Meg amúgy is, dédelgesd, amíg csak lehet, az én kétévesem már csak akkor ül az ölembe, ha valami baja van:(

2010. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szopi után nálunk is sokat van kézben, meg szoktam várni, amíg lejjebb megy a tejci a pociban. Büfivel nincs gond, mégis, most is tekereg, szegénykém minden egyes pukiért megküzd:( Eddig az Infacol nagyon jó volt, de most akkor váltunk, hátha...

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 3. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, pár hétig hatásos volt, aztán meg nagyon felfújta. A háziorvos azt mondta, hogy ilyen elő szokott fordulni, így abbahagytam az adagolását.
2010. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanúgy, mint az utolsó válaszolónál. Néhány hétig hatásos volt, aztán csak szenvedett tőle. Mikor abbahagytuk, jobb lett a közérzete.
2010. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!