Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ápoljátok-e és ha igen,...

Ápoljátok-e és ha igen, hogyan az első fogacskákat?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak 4 foga van. A felső kettő még csak félig bújt ki, tehát kettő az, ami teljesen látszik. Nagyon mozgékony, eleven baba, tehát nem kis feladat lesz a szájába nyúlni, de gondolom lassan el kell kezdeni. Ti mikortól és hogy csináljátok a fogápolást?
2008. dec. 12. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kettő darab ápolandó fogunk van még csak, de azt a szilikonos fogkefével és az ahhoz tartozó fogkrémmel tisztítjuk minden fürdésnél. :) (patikában lehet kapni) Az ujjamra húzom a szilikonos fogkefét, nagyon pici krémet teszek rá és a lányom már tátja is a száját :) nagyon évezi. 8 hósak vagyunk.
2008. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem a patikában ezt a Nenedent Baby nevű tanuló fogmosószettet és azt használjuk, mióta kibújt a fogacskája.
2008. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az az :) Nenedent. (első voltam)
2008. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babámnak még csak két "fél" foga van alul, de mi is a Nenedenttel kezdtük el ápolni pár napja. (Egyébként DM-ben is kapható, nem csak gyógyszertárban.)

Fürdés végén a kádban szoktam egy kicsit megdörzsölni, de nem csak a két fogát, hanem mindenütt az ínyét. Nem ellenkezik, inkább érdeklődve rágcsálja a szilikonkefét és a fogkrémet. Szerintem így szép lassan megszokja, hogy a fogmosás is az esti rutinhoz tartozik.

2008. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. dec. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!