Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát ilyen időben el...

2 hetes babát ilyen időben el lehet vinni nagy, kb 2 órás sétára?

Figyelt kérdés
Kb 11 fok van nálunk és süt a nap. Eddig naponta növeltem 5 percekkel a kint töltött időt, de annyira elmennék a mellettünk lévő erdőbe egy hosszú sétára. Védőnő szerint egyáltalán nem kellett volna kivinnem eddig, csak ablakot nyitni.. tényleg ennyire szigorúan kell venni? Természetesen jól felöltöztetve. Mózesbe fektetve vagy hordozóba csatolva jobb hosszabb sétára menni?
2021. nov. 6. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi veletlenül üzenetet küldtem.

Szoval a lenyeg, hogy en ki vittem.

10 honapos es meg nem volt beteg

2021. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem ennyi idősen,kell neki a levegő és hogy erösödjön

az immunrendszere. Normális a védönőd egyénként? Ha kell szívesen mesélek olyan gyerekről akit az anyja a négy fal között nevelt fel,mert a világ egy fertő. Ha a gyereket megfújja a szél már beteg.Vidd nyugodtan,jól beöltözve,betakarva. Kellemes sétákat.

2021. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
De most akkor két hetes vagy tíz hónapos?
2021. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes baba jóformán végig alussza a meleg babakocsiban.Mi baja lehetne? Friss levegőt szív? :D

Túl tolják a védőnők is,bezzeg ahol meg kellene ott nem segítenek soha,csak elsiklanak az éheztetett vagy elhanyagolt gyerekek felett is,de az hogy te sétálni vitted az zavarja és bele kell kötni..🤌

2021. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szerinted Oroszországba hány fok van? Ott se tartják bezárva őket
2021. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos lehet, én télen szültem , covid miatt védőnő nem jött ki és januárban is ki vittem babakocsiban
2021. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap kivittem, oktoberi.. 3 orakat setaltunk, vegig alidt. Esoben, hóban, fagyban, neki jo volt, nekem meg eleg, volt h alszik szépen a friss levegőn.
2021. dec. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kutya séta,nem szűnt meg létezni a gyerek mellett ő sem.

Naponta 2x voltam lent úgy,hogy mindketten jöttek.Reggel és dél környékén,az esti sétára hagytam fent mert addigra haza ért apuka is,és nyugodtan egy órára le tudtam lépni.Mindenki jól járt.Baba mindig volt friss levegőn,kutya is mozgott,nekem nem kellett aggódni,hogy bármelyiket is elhanyagolom vagy túlzottan bezárom a lakásba

2021. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!