Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécsi babás programok?

Pécsi babás programok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akik Pécsen élnek, milyen lehetőségek vannak 1 éves (járni épphogycsak most elkezdő) kisgyerekkel? Játszóházba érdemes így menni? Vagy tudtok valami jó programokat?
2021. nov. 16. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lépj be pécsi baba-mama csoportokba.

Szokott lenni program, de most a covid miatt a legtöbb le lett mondva.

Érdemes követni a Dinetti Babusgató oldalát is, ott is vannak jó események.

2021. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel :) Mi játszóházba szoktunk menni a plázába el van a 8hónapos baba is és a többi tesó is ( 2éves,3éves)

De ennyit tudok én is inkább átjárunk egymáshoz játszani :)

2021. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Rendszeresen szokott lenni a Pagonyban (Irgalmas templom környéke, Munkácsy utca talán) Dúdolda, Kerekítő, Zenebölcsi. Ezen felül mást is tartanak alkalmanként.

Ha katolikus "vonal" is játszik, akkor péntekenként van Baba-mama klub.

Farkas Lívia (azt hiszem) tart minden héten zenebölcsit.


Ringató is van elvileg valahol, de az nem tudom hány éves korig.


Igaz, a Mybabyhugs sajnos most bezárt, de volt náluk pl babamasszázs és torna is. Ha rájuk keresel Facebookon, akkor írnak elérhetőséget.


Ha szeretnél mozogni, akkor a Kangatraining (na lehet ezt se írom jól) is ajánlom, Anett és Lilla tartja Pécsett és lehet vinni a gyerekeket is. (Én 2 évessel jártam, szerette ő is)


Kodály Központban pedig van kimondottan 3 év alattiaknak 2 havonta koncert.


Van Hurciklub, ők most a covid miatt nincsenek. Náluk is többféle foglalkozás van egy nap.


De vannak nem rendszeres programok:

Most hétvégén 20-án pl a Márkus Színháznak lesz egy egynapos programja, ahova 3 év alattiak az várnak...Babanap-Babahold azt hiszem a neve 😊


Mi Dúdoldába járunk keddenként 😊


Ennyiről tudok, de lehet, a környéken, ahol laksz, van más is még 🙂

2021. nov. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Novák-Szabó Lívia tart zenebölcsit 😅 elírtam ...
2021. nov. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!😊❤
2021. nov. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!