Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sír a gyermekem?

Miert sír a gyermekem?

Figyelt kérdés
7 hetes fiu, egész nap minden rendben volt vele. A déli évesnél elég sokat bukott, aztán 2 kor evett újra, akkor semmi gond nem volt, aludt 2,5 orat. Felkelt, azóta nem akar cicizni, amit cicizett is visszajött neki, csak sír es sír, nehezen tudom megvigasztalni, most mondjuk nagy nehezen elaludt, de szegény nem evett. Mi lehet ilyenkor a gond? Nem olyan mintha fájna a hasa.
2021. nov. 16. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen még bármitől. Akármitől.

Tele van a poci, feszít a hasa, nem jön ki a puki, nem jön ki a böfi, melege van, fázik, nem kényelmes a ruha, pelus, fáj neki valami, álmos, de nem tudott elaludni. Stb...

Ez az az időszak, amikor csak találgatni lehet, és mindennel próbálkozni. Kitartást!

2021. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, de nem jellemző ra ez a keserves siras. A cicit nem akarja elvenni, uvegbol sem akar inni.
2021. nov. 16. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól írja bármitől, nem ettél olyat ami átmehetett a tejbe,és fáj a hasa? Nem tekeri vagy veti ki magát a kezéből?
2021. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi ujat nem ettem, amit eddig nem szoktam. Egyszerűen csak felidegesítette hogy nem jött úgy a tej a cicibol, aztán már csak sírt.
2021. nov. 16. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom mi lehet a baj, de ajánlani tudom a szoptatás kérdezz felelek csoportot és addig is próbálj szoptatni szerintem.

Egy szoptatási tanácsadó esetleg

2021. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Védőnő?

Mégis csak többet tudhat a babáról mint mi.

Hasfájástól a szimpla nyűgösségig sok minden lehet.Ilyenkor az egyetlen lehetőség a mindent kipróbálás és a folyamatos testi kontaktus nyugtatáskápp.

2021. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rajottem mi volt a gond :) hogy szinte egész nap az anyukammal volt, csak amíg cicizett addog volt velem, neki ez szokatlan, mert eddig max 1-1 orakat volt mással, ma meg szinte egész nap. Tuti hianyoztam szegenynek, most már nyugi van, rajtam alszik egy órája ❤️
2021. nov. 16. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!