Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kislánya is meg akarja...

Más kislánya is meg akarja enni a hajgumit/hajcsatot?

Figyelt kérdés

Majdnem 15 hónapos a kislányom. Egy pár hónapja, mióta a frufruja súrolni kezdte a szemét próbálkozom hajbavalókat tenni a hajába, de ha itthon vagyunk állandóan kiveszi és be akarja venni a szájába. "Házon kívül" nem érdekli, ott elterelődik a figyelme. Egyébként hagyja, hogy betegyem a hajába a dolgokat, meg is nézi magát a tükörbe, majd 10 perc múlva kiveszi, nézegeti és vagy megpróbálja visszatenni, vagy velem akarna visszatetettni vagy be akarja tömni a szájába.


Egyébként sokszor az itthoni hajkészítéssel pont a hajbavaló-evészet miatt nem próbálkozom és már nagyon nincs is rá szükség, mert teljesen oldalra fésülhető a frufruja és nem zavarja a látását szerencsére. Ja és a hajpántot is kiveszi a hajából, az zavarja is.


A ti kislányotok nem akarja megenni a hajbavalókat?

Mennyi idős?



2021. nov. 21. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is így indultunk, nagy volt az érdeklődés a hajcsatok iránt, de hamar elmúlt ez a kivevős-megevős korszak, amint megszokta, hogy mindig van valami a hajában. Nem tartott tovább pár hétnél. Most két éves múlt. Még előfordul, hogy kíváncsiságból kiszedi, de mindig hozza, hogy tegyem vissza 🙈
2021. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Inkább a hajgumit rágcsálja,mint a kotongumit.
2021. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Az en 15 honaposomnak pici szilikonos hajgumit teszek a hajaba az nem jon ki. De a csattot O is kiveszi neha aztan hozza hogy tegyem vissza. Szerintem rakosgasd kitartoan es megszokja
2021. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányomat sosem érdekelte, neki 10 hónaposan tettem hajgumit először a hajába, szerencsére sosem vette ki.


A kisebbik most 8 hónapos, neki is össze kell már fogni a haját, de egyelőre ő sem szedi ki, bár el tudom róla képzelni, hogy később mégis megteszi, ő sokkal érdeklődőbb a tárgyak iránt, mint a nagyobbik lányom volt ennyi idősen.


Idővel úgyis megszokja, két éves koruk felé amúgy is kezdenek leszokni arról, hogy mindent a szájukba vegyenek.

2021. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem ugyan fiam van és 15 hónapos,de MINDENT meg akar enni. Kikészít,nem tudom meddig tart ez az állapot. Kb.alig merek adni neki valamit mert mindent szétszed és betöm.
2021. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!