Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki le tudná fényképezni a...

Valaki le tudná fényképezni a Tescos favonat dobozát?

Figyelt kérdés

Egyszer már összeraktuk, de Kincsem szétszedte, doboz pedig már nincs meg.


Ez nem tudom melyik fajta, sima, egyszerű, 1 mozdony, két vagon, 2 emberalak, 3 fenyőfa, két darabból álló házikó.


Kínlódunk vele 2 órája, valaki segítsen:)


2010. szept. 5. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Senkinek sincs ilyen?

Azóta sem sikerült összeraknunk:(

2010. szept. 6. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mit nem sikerül összerakni?

Nekünk több Tescos vonatkészletünk is van, igaz, a dobozuk már nincs meg, de rá nem tudok jönni, hogy mi nem megy nektek. A síneket úgy rakod össze, ahogy akarod,millió változatban, az egyéb hozzávalók meg csak vannak magukban, inkább csak dekoráció.

2010. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ugyan nincs ilyen vonatunk, de találtam neked a neten egy képet.

[link]

2010. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Elsőnek, nem tudjuk összerakni, 48 db sin van, és nem passzol akárhogy:) Már 100 félek-épp megpróbáltuk, és nem ér össze:)))

Biztos mi vagyunk bénák, de nem megy...


Másodiknak, ez sajnos nem az a fajta:((( Ez tavaly volt a Tescoban, idén másfajtát árulnak. A dínós sem olyan, annak találtam még én is képet itt neten.

De nagyon köszönöm, várok még, hátha valaki be tudná linkelni a sajátját.

2010. szept. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!