Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 6 hónapos tápszere...

Mit tegyek? 6 hónapos tápszeres babám valószínű rossz élménnyel kötötte össze az evést. A tápszer adagja felénél nem eszik többet. Elutasítja, sír. Ahogy felveszem vigyorog.

Figyelt kérdés
1 hete kapott oltást és mértem fenékben a lázát. Gondolom beindította a kis beleit mert evés közben kakilt és láttam rajta, hogy megijedt. Kb azóta van így, ami a napoban már fokozódik. Nagyon kétségbe vagyok esve. Hogy tudom elfeledtetni vele…Ja és fogzik is.

2021. dec. 8. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem hónaljba mérted? 3 gyerekem van, és sose mértem popsiba, mindig hónaljba.

Ha tényleg emiatt nem eszik, akkor sehogy, ezt nem fogja csak úgy elfelejteni. Idővel rájön, hogy nem történik meg újra.

De nem lehet hogy a hasa fáj? Túl sok levegőt nyel, és extrábba büfiztetni kéne?

Vagy pedig jól lakik, és szimplán nem kér többet.

2021. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogzásnál normális hogy kevesebbet eszik.Az enyém se eszi meg olyankor az adagját ha foga jön.Ha amúgy egészséges, jókedvű én inkább a fogzasra mint a rossz élményre gondolnék a helyedben.
2021. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az evés fontosabb ennél, nem a rossz élmény miatt nem eszik, valami más oka van, fogzás pl.
2021. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak simán olyanja van.


Nálunk is hullámzott az étvágy folyton.

2021. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!