Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes anyukák! Miket...

Teszveszes anyukák! Miket szoktatok leggyakrabban teszveszen vásárolni babátoknak, vagy magatoknak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ruhákat
2010. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább csak magamnak vásárolok ott, ruhákat.
2010. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak a babának vásároltam a Teszveszen/Vaterán. Játékokat, amit így töredékéért megkaptam, most vettem cipőt és kabátot neki, meg egy használt babakocsit (amit nem kellett volna). Ruhákat nem nagyon merek venni, a mostani volt az első alkalom, mert több ismerősöm ráfaragott ezzel, sokkal rosszabb állapotú volt, mint látszott, és a méretezés miatt is, jobb látni személyesen.
2010. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teszveszen vettem babakocsit, hordozót, autósülést, pihenőszéket, járássegítőt, utazó ágyat, kezdő pipere csomagot és rengeteg ruhát.

Mostanában csak ruhákat veszek. Én még egyszer sem jártam pórul. Igaz mindig csak pestiektől vásárolok és személyesen megyek érte, félek el ne keveredjen a postán, vagy nehogy az legyen, hogy elutalom a pénzt és nem kapok semmit.


Múlt héten vásároltam először úgy, hogy postával fog érkezni, egy őszi kiskabátot vettem, valahogy több postaköltséget utaltam át, ezt az eladó megemlítette és azt mondta berakja a kabátka zsebébe a visszajárót. :)


Magamnak még csak 1-2 pulcsit és nadrágot vettem, de nem is értem miért.... én nem tudok úgy vásárolni, hogy előtte ne próbáljam fel, mert túl vékony vagyok és minden gatya lóg rajtam. Na most sikerült 2 olyat vennem, az egyiket nem tudom begombolni, mert XS-es és nagyon kicsi, a másik S-es de nagy rám. :(

2010. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ruhákat és játékokat, meg most a férjemnek 100db-os dvt-t.
2010. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!