Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja babamnak ha...

Lehet valami baja babamnak ha minden nap majkremet eszik?

Figyelt kérdés
10 honapos es rajött, hogy csak majkremmel akarja enni a zsemlet.Ugye nem baj?
2010. szept. 7. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Hát a májkrém nem a legegészségesebb étel.


egyrészt tele van zsirral és bördarabokkal.

másrészt A vitaminnal ami túl adagolható és az agyfejlödést gátolja. (persze nagy mennyiségben)

2010. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, elvileg csak heti 1x javasolják a májat enni, mivel az egy méregtelenítő szerv, így a hasznos anyagokon kívül elég sok méreganyagot is tartalmaz.

Plusz a vastartalma miatt székrekedést is okozhat.

Harmadrészt a gyári májkrémekbe ki tudja milyen szemeteket beletesznek (szalonnabőr, stb) (ezen inkább én nem is gondolkodom nagyon, mert néha azért én is eszek májkrémet).

Próbálj neki mást is adni, túrókrémet, padlizsánkrémet, Sonkát, stb. VAgy csinálj neki Te szendvicskrémet, pl. darált gépsonkából, tejföllel, icipici mustárral, tejföllel, sajttal...hátha rákattan valami másra!


(Ennyi idősen már sok baba igényli az erősebb, felnőttesebb ízeket, szerintem a Te kicsid is így van ezzel! Az enyém pl. 10 hónaposan imádta a fokhagymát!)

2010. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi nemsokára megunja,és utána lehet hogy 2 hétig csak virslit fog enni.
2010. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!