Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3 hónaposan forog a baba...

Ha 3 hónaposan forog a baba akkor mindent előbb fog csinálni, vagy nincs ilyen összefüggés?

Figyelt kérdés
Nem akarom siettetni, csak kíváncsi vagyok. Vagyis csak annyi hogy örülnék ha nyárra tudna ülni hogy tudjunk itthon a medencében fürödni. 😀
2021. dec. 31. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2021. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Az én kisfiam is forgott 3 hónaposan, és egyelőre minden mozgásformát kicsit hamarabb csinált.


5 hós kora előtt kicsivel kezdett kúszni, 6 hósan mászott, most 8 hónapos múlt éppen, már ül, feláll és pár napja lépeget, szerintem 10 hónapos korára járni fog.


Nem erőltettem én sem, így alakult. Foga bezzeg egy sincs :D

2021. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Az èn gyerekem mèg koràbban kezdte a nagymozgàsokat. 3 ès fèl hònaposan màszott, pont 5 hònaposan felàllt, 8 hònaposan lèpegetett, 10 hònaposan jàrt.

Cserèbe a finommotorikàja az àlagnàl sokkal kèsőbb fejlődött.

2021. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is 3 hónaposan kezdett el forogni, de csak az egyik irányba, 6 hónapos csak, amikor mindkét oldalra tudott. De 7 hónaposan már felállt a kiságyban. 11 hónapos múlt, még nem tud járni. Nincs összefüggés, vmit előbb tud, vmit később.
2021. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi összefüggés.

Fiam 3 és fél honaposan forgott hasról hátra és hátró hasra mind 2 irányba. Sosem húszott, 6 hónaposan mászott, ült. 8hónaposan állt fel, 1 évesen indult el.

2021. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is 3 hónaposan kezdett forogni, hasról hátra és fordítva is. 7 hónaposan kúszott, de mászni csak 11 hónaposan kezdett, járni 18 hónaposan. Szerintem nincs összefüggés.
2022. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!