Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden új etetocumit kisterili...

Minden új etetocumit kisterilizaltok használat előtt?

Figyelt kérdés
Mi történik ha nem?
2022. jan. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom. A gyerek nem játék, az a 15 perc meg kibírható.
2022. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen.

Láttál már gyárat belülről. Sok kézen megy át, és a gumikesztyűt (már ha van rajtuk egyáltalán) se cserélgetik percenként amivel összefogdossák. A dolgozók a gépeket is abban nyomkodják, amit előtte a technikus az olajos kezével taperolt, mert állítani kellett rajta stb... Addig ameddig pici a baba (nincs még nála a padlót is nyalja effekt) sterilizáltam. Mikor már kúszott csak simán elmostam mosogatógépben, aztán még folyó víz alatt leöblítettem

2022. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy mindent folyamatosan sterilizáló/állandó tisztaságot tartó típus, de igen, a cumit első használat előtt sterilizálom. Nem veszek olyan gyakran újat, hogy ez akkora meló lenne.
2022. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkepp!

De lattam olyan szituaciot, ahol anyukanak nem colt lehetosege ra viszint kellett a cumi. Van ilyen, a gyereknek kutya baja nen lett nyilvan, csak ha van ra mod, azert ez alap.

2022. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy úgy adódott, hogy nem sterilizáltam ki. Semmi baja nem lett tőle. Nem reprezentatív, tisztában vagyok vele, de szerintem túl van ez gondolva. De gondolom mindjárt jön valaki, akinek a szomszédjának a gyereke brutál beteg lett a nem sterilizált cumitól. 😏
2022. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!