Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám egész nap nyűgös,...

Babám egész nap nyűgös, ordít. Ki hogy élte túl ezeket a napokat? (Ha volt) már sírtam is úgy kikészültem. 4 hós

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tudat segített hogy hamar elmúlik.
2022. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szél van, front van, mi is hisztisek vagyunk, nem hogy a gyerekek. Még a macskáink is meg vannak kergülve ma. 😄
2022. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Hordozással. Csak a testközel kellett neki. De akár fogzáskor is bevált
2022. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem a hordozobol is kiorditotta magát ma sajnos:(
2022. jan. 3. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak túl kell élni,ahogy írtad is.Van ilyen,meg lesz is még főleg,ha esetleg beteg lesz.Sokat dajkálod,megpróbálod vígasztalni nyugtatni.Megpróbálsz nem kiborulni,mert az önmagában is generálni fogja a baba nyűgösségét,mert érzi,hogy feszült vagy.Holnap majd jobb lesz,nem a te hibád,és nem is az övé.Ez egyszerűen ilyen.Kitartás!

Egy 4 gyerekes anyuka.

2022. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Így fejlődik a tüdeje...
2022. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

A legkisebb lányom mikor olyan 3 hetes volt, elkezdte, hogy az esti alvás előtt lerendezett egy közel másfél órás ordítást. Csinálhattam bármit. Hiába tornáztattam hátha fáj a hasa, pukizott párat, de ugyanúgy ordított. Éhesnek nem lehetett éhes, mert előtte mindig evett, meg a cici se kellett neki. Már azt is kipróbáltam, hogy nem fürdettem meg, hátha az nem tetszett neki. Semmi nem használt. Eleinte még én is sírtam vele együtt, utána meg valahogy már csak próbáltam elviselni, meg egyre hangosabban énekeltem, hogy túlkiabáljam az ordítását. (mindig úgy altattam és altatom még ma is, hogy énekelek neki) Hetekig ez ment, aztán egyik napról a másikra abbamaradt.

Mondjuk a férjem szerint épp azért ordított mert olyan szépen énekeltem 😅

2022. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a tulelesre jatszunk. Vannak nagyon nehez idoszakok. Kitartas!
2022. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az a tudat segít, hogy megtettem, amit tudtam, így nincs bűntudatom. Szerencsére nálunk csak egy-egy napig volt ilyen eddig, 4 hós múlt. Ha lenne tesó is, nem tudom, hogy csinálnám.
2022. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nahát, még sírtál is? Én végigbőgtem a gyerekkel az egész első évet, akkor mit csináltál volna? Ez van, elárulom. Semmi nem segít, se tudat, se varázslat. Üvölt aztán annyi.
2022. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!