Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlanátok...

Milyen etetőszéket ajánlanátok olyan max.30ezerért? Ha lehet akkor fát.

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi lennék, ha van v.milyen nektek, azzal meg vagytok e elégedve, vagy ha nem akkor mik a hibái.
2010. szept. 8. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van csak nem innen lengyel.

Jó meg minden de az asztallapja nem fa hanem kartonpapir fóliával... - lemosáskor derült ki- pedig pont azért vettük hogy majd milyen jó lesz mert tud majd festeni meg gyurmázni rajta .. hát nem mert behorpad.


Köv babánál kicseréljük egy falemezre.


Neked valami ilyesmit ajánlanék:

[link]


csak borulékonynak néz ki de a superbrands dijat nem osztogatják csak úgy a terméket valószinü nem a legyek hordták össze biztos tud valamit.

2010. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az első link lemaradt:


[link]


az van papirból amin áll a babaszék az lesz később asztal annak a lapja.


a székhez való tálca tömörfa az egész pedig fenyő.

2010. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van,igaz ez nem fa ,de nagyon stabil,kényelmes,4 hónapos babát is bele lehet tenni,mert 3 fokozatban dönthető,és 5 fokozatba állitható.Amúgy még Carmen ajánlotta pár hete:-)))) [link]
2010. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, 30ezerből 4-et is vehetsz :) Tescoban, Auchanban is lehet kapni, fából van, és szétszedhető székké asztallá. Mi nagyon szeretjük, több mint 1 éve használjuk, nem bántam meg, hogy ezt vettük.

2010. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

08.57-es


igen mert lépten nyomon ilyennel találkoztunk és szuper! Csak nem szeretem a müanyagot.

2010. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

a fiamnak ilyen van, 28 hónapos, szóval jó ideje nyúzzuk már és bírja a strapát:)

2010. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy olyan széket válassz, aminek van 5 pontos öve. (Az olcsóbbaknak, meg a átalakítható fa székeknek általában csak derékra csatolható 2 v. 3 pontos öve van.)

Ugyanis nem tudhatod, hogy milyen temperamentumú, mennyire kíváncsi lesz a babád 8-10 hónapos korára. Az én lányom 9 hónaposan, a derekára körbe, hevederszerűen kötött öv ellenére felállt az etetőszékben, mindössze annyi idő alatt, amíg én felálltam mellőle, és a 3 lépésnyire lévő mosogatóhoz vittem a tányérját. Mire visszanéztem, már épp matatott valamit az etetőszék mögötti polcon... Hiába volt bekötve, ha mondjuk kibillent volna oldalra, kizuhant volna, aztán lógott volna felakadva az övre.... Brrr, még visszagondolni is rossz... Mi egyből lecseréltük egy 5 pontos övesre az etetőszéket, pedig a nagyobbik lányom 2 éves koráig használta a régit, és ő sose próbált meg kimászni.

Bocs, hogy hosszú lettem, de most már tudom, hogy sosem árt az óvatosság!

2010. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is fő szempont volt a biztonsági öv, és nem bántuk meg, ugyanis most egy évesen már sokat játszik benne, itt mesekönyvezik stb. És nyugodtan el tudok menni a wc-re, mert be van kötve! :)

Az a mienk:

[link]


Imádjuk!

2010. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!