Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy álltatok át egyik tápszer...

Hogy álltatok át egyik tápszerről a másikra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos 6 hetes kislányomnak egyre többször kell tápszert adnom. Jelenleg a Milumil Prosyneo HA Start-ot kapja, de úgy vettem észre, hogy ez nem a legmegfelelőbb, mert rengeteget pukizik tőle, illetve széklete is csak 3-4 naponta van és akkor is már szenved szegény. Kap mellé Biogaia cseppet is.

Azért gondolom, hogy a tápszertől lehet, mert azelőtt anyatejes volt és semmi gond nem volt, napi 2-3 széklet is volt. Amint elkezdtünk adni tápszert is, elkezdődtek ezek a gondok.

Gyerekorvos azt mondta, hogy attól a fajta Milumiltól jobbat nem tud adni, maximum a Beba Supreme-t,de csak fokozatosan álljak at arra a tápszerre. A védőnőm szerint meg úgy álljak át, hogy egyszercsak az új tápszert adom és kész. Ti hogy valtottatok, illetve nektek melyik tápszer vált be?

Köszi szépen előre is!



2022. jan. 12. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beba-t kaptunk először attól szenvedett és nem bírt kakilni, elmentem vettem Milupát mert én azt jónak gondoltam, haza mentem megetettem vele és semmi gond nem volt. Hasfájás elmúlt és kakilni is bírt rendesen tőle.

Napokig tartó szenvedést okozni felesleges azzal hogy 2 fajta tápszert kap egyszerre.

Nem minden babának jó ugyanaz a fajta, ki kell kísérletezni. De ez csak egy jó tanács😊

2022. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 flora08 ***** válasza:
100%
Beba Supreme-et írtak a kórházban, amikor hazajöttünk, azt kapta kéthónapos koráig (tápszeres, nem volt tejem). Nagyon sokszor puffadt, kakilni ő is csak négynaponta tudott. Kapja az Espumisant és a BioGaiat is. A doktornő Milumil Peptit írt fel, azt mondta, a következő etetésnél már adhatjuk neki. A kakilás problémája megoldódott, de sajnos még mindig puffad. Úgy gondolom, meg kell várnunk, amíg kinövi, nem merek újabb tápszerrel kísérletezni.
2022. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2022. jan. 27. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A kisfiammal nagyon sok tápszert kipróbáltuk, ő is hasfájós volt.


Kiderült, hogy a BioGaiai cseppeket nem bírta a pocakja. 2-3 naponta volt csak széklete és sokszor "csikart" a hasa. Abbahagytam az adását és teljesen megszűnt neki a hasfájása és majdnem mindennap van széklete. (Születésétől kezdve adtam neki a cseppeket.)


Így végül maradtunk az első tápszerénél amit kapott, a Milumil Optima HA Start-nál.

2022. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!