Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol lehetne kapni...

Debrecenben hol lehetne kapni télire való kocsicipőt 4 hónapos babának?

Figyelt kérdés
A brendonban néztem,azon kívül merre lehetne még nézelődni?Köszi .
2010. szept. 9. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Irok egy pár helyet..


- babavilág gyerekbolt külsővásártér a tescotól a nagyállomásig kb. harmadúton


- turikban szokott lenni majd mindegyikben én ebben láttam:tescotól a kenézy felé nagy sárga kék felirattal az utcafrontra néző boltban a kosárban. és az otinál a sarki bank mellett a déri tér felé kb. 2. boltban is szokott lenni jobbra kell menni a babás cuccokhoz.



bababiziben is talán a dodo bizományi az oti közelében a vadászbolt mellett a sarkon van.

2010. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!A babavilágban nincs,néztük valamelyik nap.De a bababizományit,meg a tescos turit megnézem,úgyis a tóciban lakom,nincs messze.
2010. szept. 9. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesco! Nagyon szépek vannak, akciósan 400-500ft, teljes áron 1200kb! Szokott lenni kocsi csizma is!
2010. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tescoban bent??Húú sosem járok oda valami miatt nem szeretem,de akkor benézek oda is.Babakocsival be lehet oda menni szerintetek?Egyedül vagyok itthon a férjem estig dolgozik.
2010. szept. 9. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen be lehet elég ha kosarat veszel.
2010. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!