Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hós babám miért...

3 és fél hós babám miért ébred ilyen sűrűn?

Figyelt kérdés

Szinte 3 orankent de szerencsésnek érzem magam ha 4...

Fel 8kor evett utoljára most evett 10 perce.

3 napja csinálja ezt mert eddig is a vacsorát akkor kapta de aludt fel4, 4ig.

Eloszot azt hittem cumi. Visszaadtam majd amikor tizedjere is kikopte és már sírásba ment át a panaszkodasa akkor megettem. De aztan meg folyamat 3 oranekt eszik azaz most 3kor kelni fog nekem újra.

Keljen. Csak nem értem. Valóban éhes lenne?

Párologtató megy, nem hiszem hogy szomjas lenne. Adagját eszi meg 130 ml mint napkozben.


2022. jan. 18. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Fejlődési ugrás lenne neki és így mutatkoznik meg nála?

Vagy elindultak a fogacskak? (sírni nem sír ha megebred csak mocorog és ha tuzedjere is csak cumit kap a szájába akkor kezd sirdogalni)

Illetve pár napja fordul hattól oldalára illetve tegnap először hasára is. Így megzavarna őket ezek a mozgasfejlődési lépcsők??

2022. jan. 18. 00:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Novekedesi ugras + mozgasfejlodes. :) Az enyem most 6 hosan csinalja ugyanezt. Teljesen normalis, par nap es javulni szokott - vagy legalabbis nrm romlik… :D
2022. jan. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D köszönöm.
2022. jan. 18. 02:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Alap esetben 3 óránként szoktak kelni, úgyhogy ha neked ennél ritkább akkor eddig szerencséd volt.

Nálunk 4,5 hód koráig volt kiszámítható az alvásra, aztán elkezdődött a mozgásfejlődés és jött az alvásregresszió. Akkor 4 hétig nem aludtunk normálisan

Utána rendeződött valamelyest a dolog, de nagyon sokszor változik az éjszaka.

2022. jan. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ennyi idős.

Eddig 9től 5ig aludt, evett, majd visszaaludt reggel 8ig.


Kb 4 napja 1kor kel enni, onnan pedig 2 óránként. Eszik, a cumi nem elég.


Növekedési ugrás nálunk volt már, ez nem az.

Mozgásfejlődésnek sem hinném, mert kb 3 hete hátról hasra fordul, 2 hete pedig vissza is. Akkor zavart volna be.


Én az alvás regresszióra tudok gondolni

2022. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig voltál szerencsés



Növ és fejlődési ugrás..

Foga is beindulhatott.


Az időjárást ne is emlegessem.


Nekem 2 èves és ma éjel 7!!!! -szer kelt.

Amúgy nem jellemző, de pàr napja így van.

2022. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Eddig 4óránként evett 180at.ma 3óránként követeli. Hajnalba esdig 3-4kozott ébredt.ma pedig mar fel3elott.
2022. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!