Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol aludt a babátok a...

Mikortol aludt a babátok a sajat szobajaban egyedul?

Figyelt kérdés

A mienk most 5 honapos, mellettunk alszik a kisagyban de van sajat szobaja is.

Nem jo alvo, gyakran felebred es volt hogy felriadt mert kohogtem vagy tusszentettem egyett es percekig csak sirt, alig lehetett visszaaltatni.

Lehetne a sajat szobajaban altatni pl ugy hogy nyitva a szoba ajto hogy halljuk ha sir?


2022. jan. 18. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetne, azénfiam így nyomja, mióta megszületett. 1 éves elmúlt már, nála ez bejött. Nem mondom, hogy szentírás.
2022. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan.

Láthatóan zavartuk este, miattunk ébredt fel. SOKKAL jobban alszik mióta a saját szobájában van.

Kamerás babaőrrel figyelünk rá oda, nem kell semmilyen ajtót nyitva hagyni vagy sírásra várni.

Érzékenyre van állítva a mikrofon része, és igazából azt is hallom ahogy lélegzik.

2022. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb fél éves korában került az a saját szobájában, azóta ott alszik :)
2022. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. Honnan tudtad, hogy miattad ébred fel? Nálunk egyik éjjel végig alszik, másik éjjel óránként kel. Én is erre gondoltam, hogy miattam ébred, de lehetetlen egyedül altatni. Szerintem szenzor van benne. Felébred ha nem vagyok ott. Nektek hogy sikerült?
2022. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

A férjem horkol. Nem folyamatosan, hanem forgolódik egy kicsit elmerül megint az alvásban és horkol megint, aztán a felületes szakaszban nem.

Illetve mikor forgolódik, akkor kicsit hangosan teszi azt. Ilyenkor mindig többször megrezzent a gyerek, ő is elkezdett forgolódni, és volt hogy fel is ébredt.


Illetve mi nem aludtunk rögtön a gyerekkel és azok a zajok is zavarták, meg nem vaksötétben ültünk, hanem volt enyhe fény.


Úgy sikerült, hogy az egyik este azt mondta a férjem: oké, ma áttesszük a gyereket. Áttettük :D 1-2 alkalommal ébredt ezután, most már szinte mindig átalussza az éjszakát, ha nem beteg. Az első 3 hónapban 30 percenként felkelt... sírt. Nagyon rossz alvó volt. Most átalussza a tüzijátékot :)

2022. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első naptól a saját szobáikban alszanak.
2022. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legelejétől kezdve a szobájában alszik egyedül, csukott ajtó mögött. Babamonitoron nézzük/hallgatjuk. Ha akár csak elkezd nyöszörögni, én rögtön felkelek rá, pedig nem is a legérzékenyebbre van állítva a hangerő (a legnagyobb fokozaton arra is felkeltem, ha kapálózott egyet az ágyban…). Nappal is ott alszik, a monitort meg viszem magammal mindenhova a házban.
2022. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 flora08 ***** válasza:
Születésétől kezdve a saját kiságyában aludt, légzésfigyelővel. Kb. egy hónapig vele aludtam (a szobájában van egy normál méretű ágy is), aztán visszaköltöztem a két lépésre lévő hálószobánkba. Nyitva az ajtó, mindent hallunk, közvetlenül egymás mellett van a két szoba, plusz mellettem a kamerás babaőr. Ilyen babaöbölben vagy miben, nem sokáig tudtam volna altatni, mert kb. tízhetesen elkezdte "körbejárni" a kiságyat, nagyon nem ott volt reggel, ahová letettem, azóta is rengeteget fészkelődik alvás közben 🥴 Nappal is a szobájában alszik, beállítom a kamerát, és leviszem a konyhába/nappaliba.
2022. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
5. Köszönöm, hogy válaszoltál. Nagyon irigykedem itt mindenkire, hogy tudjátok külön altatni. Az enyém 3 hónapos de még napközben is csak babakocsiban hajlandó külön aludni. Gondolom majd lesz amikor visszasírom, de most baromi nehéz…
2022. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Eleinte nekünk se volt könnyű, nem érdemes irígykedni emiatt :) szép lassan alakultak ki a dolgok.

2022. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!