Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalt már ilyen...

Más is tapasztalt már ilyen nyugtalan alvást a kisbabájánál?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 4 hónapos. Már egy ideje (több hete) éjjel 1-2 között elkezd nyugatalanul aludni. Ha hason van, forgatja ide-oda a fejét, ha háton vagy oldalt, akkor jár a keze-lába. Szopizással, ringatással megnyugtatom, de utána 1-másfél óránként ez megy egészen reggelig.

2022. jan. 20. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
jelen! Most lettünk 4 hónaposak. Ráadásul ma nappal is nyűgös és jó korán ébredt.
2022. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ohhh, igen, nalunk is ekkor kezdodott...mozgasfejlodes es tarsai...Nalunk ez meg csak durvabb lett sajnos, mindenki azt mondja normalis, fejlodnek stb, hat nem tudom. Engem mar kinyir ez a dolog idegileg, mert allandoan izeg-mozog es nem is tudok vele mit kezdeni, mert ebren sincs, nem reagal. Az en fiam 13 honapos es ha epp jon a foga egesz ejjel dobalja magat, majd popot egnek mereszti, alszik nyugisan, majf megint atfordul, sereg-forog, felul, eldol, neha borzalmasan nyugtalan, ha telihold van pl. Meg nincs kesz a szobaja, az ifjusagi agyaban alszik a mi agyunk mellett, a ferjem nem kel fel ra, de en mindenre...
2022. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a mozgásfejlődésre, de hát ahogy írtam hetek óta ez megy. És nem csak pár éjjel, hanem tényleg minden éjjel. Nekem első kisbaba és fogalmam sincs, hogy ez normális-e.
2022. jan. 20. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, hogy az, en is kerdeztem errol mar itt.. Eloszor a Moroe reflex, majd beut a mozgasfejlodes es nyugtalanok, ejjel is gyakorolnak almukban kuszni, maszni stb.
2022. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor az normális hogy ilyen hosszú idő óta ez megy? Én még gondoltam arra is hogy lehet a kávé miatt, úgyhogy egy ideig koffeinmenteset ittam, de attól ugyanúgy azt csinálta, szóval nem az okozza.
2022. jan. 20. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!