Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 3-4 napja hisztis, nyűgös...

Már 3-4 napja hisztis, nyűgös a babám (9hónapos). Náthás is, meg a foga is nyomja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Adtam neki homeopátiás bogyót,de nem használ.Aztán kapott Nurofen szuszpenziót.De ha beteszem a járókába,fél óra mulva ordit. És ez igy megy pár napja. Játszok is vele,de nem mindig tudok,mert házimunkáznom is kell.Este jól alszik. Lenne egy-két tanácsotok,hogy mit tegyek?
2008. dec. 15. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem szerezz be egy két új játékot ami lefoglalja
2008. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viburcol kupot próbáltad?
2008. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 9 hónapos:)

Ha náthás, cseppents a nózijába kamilla teát egy pipettával. Nekünk ez segített, nem a gyógyszertári cuccok...

Fogzásra borostyán nyaklánc!


Nálunk napi 2-3szor alszik másfél órákat, én akkor házimunkázok. Ha ébren van, akkor mászik, játszik. A járókában nem marad meg nekünk sem, pedig régen szívesen eljátszadozott benne. Mostanság, ha nagyon muszáj, inkább a kiságyba tesszük, mert ott inkább elvan, mint a járókában.

Mászik már a babád?

Mert ha igen, akkor biztos azért nem marad meg a járókában, mert ott korlátozva van a mozgásban!

Egy ekkorka baba inkább csúszik, mászik, felfedezi a világot, minthogy a járókában üldögéljen és játszon.

Másik tippem, ami nálunk beválik:

ha már semmi nem jó, akkor egy jó nagyot sétálunk, még akkoris, ha már aznap megvolt a szokásos séta.

2008. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled. Igaz az én lányom még csak 7 hónapos, de dettó ezt csinálja megállás nélkül. Négy foga jön egyszerre és nagyon nyüglődik, ráadásul nem használ semmi. Én is kiviszem, ha már nem bírok vele, a ház meg szalad már napok óta, mert vagy dajkálom, vagy kinn vagyok vele.

Kitartás. Majd túl lesznek rajta

2008. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!