Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mászó babát nyáron kint...

A mászó babát nyáron kint hogy lehet lerakni?

Figyelt kérdés
Ha leterítek egy takarót a fűben biztos nem marad rajta. És kullancs is lehet a fűben. Ha a betonos részre teszem kidörzsöli a ruháját meg a térdét, kezeit. Ez se tűnik jó ötletnek. De bent se akarok lenni vele egész nyáron. Úgy gondoltam megyünk majd már erre-arra. 😃 Csak nem tudom elképzelni hogy hogyan.
2022. jan. 25. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha lemàszik a takaròrol nem lesz semmi baja. Gyakran nèzd àt, hogy nincs-e benne kullancs. Amìg eszik es nem köp, addig nem veszèlyes.
2022. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Màrmint a kullancs amìg nem ette magàt tele vagy nem szenved.
2022. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A kullancsra vigyázz, a többi meg nem érdekes. Lesz másik nadrágja, begyógyul a kipirult térd és nagy élményeket fog gyűjteni.

A nagyobb lányom ezt úgy oldotta meg, hogy nem tette le a térdét mászás közben. A kicsi le se tojta a kényelmetlenséget. A kavicsos Duna partot is imádták.

2022. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Kullancs ellen: Van illóolaj, a geránium, amit a pokrócra is lehet csepegtetni vagy zoknira. Sokan dícsérik. Másik az ultrahangos ketyere, amit babakocsira is fel lehet akasztani vagy másképp közel lehet tartani a babához és az is segíthet. Ilyen elven működnek a kutyák nyakába tehető ultrahangos riasztók is.


Az én fiam téli, pont nyáron kezdett mászni. Én hagytam, hogy menjen amerre akar. Úgyse megy olyan helyre, ami neki nem jó. A fiam pl irtózott a fűtől, nem ment le a plédről, mert szúrósnak érezte. Vagy ki tudja mit gondolhatott..

Másik lehetőség az udvarra a hálós oldalú utazó ágy. Beteszed árnyékba, ott azt csinál amit akar.

2022. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Normál kertben nem sok esélye van, hogy kullanccsal találkozzon, velünk nem fordult elő, sőt egy barátnőm sokkal fertőzöttebb régióban lakik és náluk sem volt ilyen. Játszótérre is kiviheted, tud mászkálni a gumilapokon, ha azzal van borítva. Nem kell aggódni, mindenhova lemászik majd, hozzászoksz és mindent a szájába is vesz ráadásul.
2022. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk nagy babakarám volt kint ( még ment a terasz építés, és az udvar sem volt kész) tettem be plédet, így tudott mászni, de nem mehetett bárhova
2022. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Gumilapra, homokba, rövidre vágott fűre. A softshell nagyon jó "mászóruha". Mondjuk egyik gyereket se tettem le, mert télen másztak, mire kitavaszodott már jártak 🙊.
2022. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Az enyémek simán másztak a térkövön, kavicson még rövidgatyóban is. Nem cukorból vannak, ha annyira fájna a térde nem fog mászni, nekem ugyanúgy másztak, mint bent 🙈😅 Igaz nyár végére olyan volt a térdükön a bőr, mint a rinocérosznak 🤣

Kullancs ellen mi Galaktiv Biot használunk mai napig, teljesen természetes és hatásos is 😊

2022. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
8 mikor szalad akkor meg csupa seb mert állandóan esik😂 Igazad van nem cukorból vannak. Az én fiam is mászott fűben, homokban, járdán.... Stb
2022. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Semmi baja nem lesz egy gyepen. Susnyásba meg csak nem viszed.
2022. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!