Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem mosolygott...

Akinek a babája nem mosolygott szinte soha 3 hós korától kezdve,autista lett?

Figyelt kérdés

Kérlek mondjátok,hogy nem minden gyerek lesz auti. Aki nem mosolyog.

Tudom h van ezer máisik dokig is,de én erre lennék kiváncsi.


2022. jan. 28. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Az autizmusnak nincsenek jelei 3 hónapos korban. Ez a szinte soha mit jelent?
2022. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dehogyis nincsenek..már 1 hós korban is észrelehet venni furcsaságokat,hiányosságokat…azt jelenti ahogy leírtam,egyáltalán nem mosolyog senkire ,semmire…
2022. jan. 28. 10:30
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
18 honapos kornal fiatalabban csak nagyon keves esetben van eszreveheto tunete az autizmusnak. diagnosztizalni 2 eves kor elott nem lehet
2022. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Jaj bocsi, végülis én csak anyukámtól tudom, aki autizmussal foglalkozik, de te nyilván jobban értesz hozzá. Az autista babák nagytöbbsége mosolyog, nevet, semmi furcsaság nincs velük. Nagyon ritka, hogy 1 éves kor alatt bármit észrevegyenek, ezért nem is diagnosztizálnak nagyon kicsiket.
2022. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi kisfiunk fél évesen kezdett mosolyogni. Nem autista, viszont halmozottan sérült, gyengénlátó, értelmi fogyatékos és mozgássérült.
2022. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És ezekre voltak korabban jelek? Gondolom azert ez mar szuletese utan eszreveheto volt..hanyas apgart kapott?
2022. jan. 28. 13:04
 7/17 A kérdező kommentje:
4-es..az lehet h diagnózist nem kapnak ra 2 eves kor alatt,de attol meg utalhat ra sokminden h az lesz.Vannak jelek mar 1-2 honaposan is ,sok video is fent van rola..
2022. jan. 28. 13:06
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém nagyon "mogorva" baba volt,és kb 5 hósan mosolygott először, és utàna is ritkàn. Okos, gondolkodó, nagyfiú lett,semmi baja.
2022. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
#7 felesleges ezeket a "jeleket" vadaszni es azon gorcsolni hogy jaj biztos autista lesz. mert egyreszt egyaltalan nem biztos hogy az lesz, viszony a gyerek meg fogja erezni rajtad hogy gorcsolsz, stresszelsz. masreszt ha az lesz, akkor mivan? az autistak tobbsege szerencsere funkcionalisak, tudnak teljes eletet elni. a vilag egyre elfogadobb es flexibilisebb veluk
2022. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Akkor diagnosztizálhatod a gyereked ökör videók alapján… vaaaagy abbahagyod a görcsölést és élvezed az életed a babáddal, aki valószínű makk egészséges. Még mindig nem mondtad meg, hogy mit jelent a szinte soha.
2022. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!