Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos 5 hónapos...

Mennyire fontos 5 hónapos babának HA tejpépet adni?

Figyelt kérdés

Védőnő tanácsára elkezdtük a hozzátáplálást, Milupa HA vaníliás tejpéppel, amit az orvos írt fel. Fogytán a tejpép, hívtam a védőnőt, szabin van. Nem tudom, mit csináljak? Vegyek ilyen HA-s készítményt, vagy valami sima tejpépet vagy kezdjem el a főzelékeket?

Köszi a válaszokat.


2008. dec. 15. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szió!


Először az eredeti kérdésre szeretnék választ adni. Azért fontos HA pépet adni, mert a többiben vagy búzadara van, vagy tej (legalábbis azokban, amiket én vettem). Ezeket pedig egy ennyi idős babának még nem lehet adni. A Rossmann-ban pont ma láttam Humana HA tejpépet akciósan.


Amúgy a lányomnál előbb gyümölcs és főzelék volt terítéken, majd utána a tejpép. Szóval nyugodtan adhatod neki azt is. Bár én a hat hónapot megvártam.


Zita (34 hetes kislány anyukája)

2008. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is várnék csak kevés a tej.

Akkor sem adható, ha az van ráírva, hogy 4 hónaptól adható?

2008. dec. 15. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

menj be a patikába és vegyél Ha-s tápszert azt add neki attol biztos nem lesz baja pl Beba HA start aktiv

és jol is fog lakni tőle

2008. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szió!

A helyzet az, hogy búzadarát, ugyanúgy, mint lisztes ételeket a 8. hónaptól; tejeseket pedig 12 hónapos kortól lehet adni a babáknak. Elvileg. Én sem értem, hogy akkor miért van ráírva, hogy 4 hónapos kortól. A gyerekorvosunk azt mondta, hogy a HA tejpépek tutira adhatók (igaz, hogy 5 hónapos kortól ajánlja mindenkinek).

Zita

2008. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki, mi 4 hónapos kora óta esszük (onantól lehet) és ha véletlenűl nem tudok receptet kérni , tudsz venni anélkűl is csak 200 ft-tal drágább úgy! Ennyi! És én már csinálom neki a különböző finomságokat + BÉBIÉTEL!! 5 hós baba.
2009. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!