Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás ideje alatti láz (már...

Fogzás ideje alatti láz (már csak hőemelkedés) esetén elvigyem a babámat orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk sajnos minden fogacskát láz (39) kisért végig. mindig adtam neki lázcsillapitót és ha az levette, akkor nem mentünk dokihoz. sajnos az én kisfiam hajlamos erre, de már végre minden fog kint van!!


Ági

2010. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám! Engem az aggaszt, hogy bár lázas csak egyszer volt, de 2 hete folyamatosan hőemelkedése van. Orvos nem mond semmi különöset. Nálatok mióta van ez?
2010. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nálunk születése óta igy volt, aztán 11 hónaposan volt egy láz görcse (azt senkinek nem kivánom), kórház, kivizsgálás, de csak annyit állapitottak meg, hogy hajlamos a lázra és könnyen is lázasodik be. nálunk most úgy van, hogy 37-nél már csillapitanom kell, nehogy gyorsan emelkedjen. azt mondták, majd kinövi.


Ági

2010. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Köszönöm kedves Ági, hogy válaszoltál, de a kérdést igazából a kérdezőnek szántam, mert a kérdése alapján úgy látszik, náluk is hasonló hőemelkedéses állapotok vannak. De még egyszer, köszi, annál jobb, minél több mindent hall az ember!:)
2010. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2 napja lázas a kisfiam, ami most már csak hőemelkedés.

Elmentünk az orvoshoz, azt mondta, hogy fogzás alatt előfordul a hőemelkedés, láz.

Nem talált semmit, csak egy kicsit piros a babám torka.

2010. szept. 11. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!