Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja ezt a kozel...

Miert csinalja ezt a kozel 11. Honapos babam ringatas kozben? Nem elvezne mar, hogy ringatom?

Figyelt kérdés

Amikor ringatom a babamat folyton el akar szokni a kezeimbol pedig nagyon almos mar ilyenkor es csak igy tud elaludni vagy cicin.Ha nem nyugszik meg leteszem az agyba es lefekszik minden hova de kozben nem bir megmaradni. Ilyenkor probalom simizni, paskolni a popsijat,enekelni de ugyan nem nyugszik.

Vagy ha lefekszek az agyba es szinten o almos ram szokott fekudn i kulonbozo pozokba de nem nyugszik 1-2 percnel tovabb.



2022. febr. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba csinálja egy idő után.Fáradt,de azért "még 5 percet"..

Én ilyenkor betettem a kiságyba ficankolni,magától elaludt egy idő után.Ha sírt akkor kivettem vissza,nem mindig jött be ez se,de egy próbát megérhet. :D

2022. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nekem is lassan 11 hónapos a kisfiam, ugyanezt tapasztaltam. Kinyílt számára a világ, legyen bármennyire fáradt, valami mindig érdekli, nem akar aludni. Én erre azt a megoldást találtam, hogy teljesen besötétítek, gyakorlatilag vaksötétben altatom. Így nyugodt, percek alatt elalszik. Akkor van csak problema, ha olyan helyen vagyunk, ahol ez nem megoldható. Ilyenkor egy picit több türelem szükséges. :) végül csak beadja a derekát.
2022. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
A fiam is ezt csinálta és nem is aludt el csak ha lefogtam és nem hagytam ficánkolni, hát igazi közelharc volt.
2022. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ilyenkor ezek váltak be: Teljes sötétségben altatás és hordozókendőben altatás.
2022. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En is probaltam a lefogos modszert mert amugy nagyon aktiv baba :D de o nagyon sir ha korlatozom
2022. febr. 14. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

3 vagyok a fiam is sírt, de csak úgy aludt el.

3 éves lesz már jóideje csak lerakom és kijövök, ő meg alszik,kb 1.5 éves kora óta.

2022. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!