Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vettetek 56-os ruhákat?...

Hol vettetek 56-os ruhákat? Eddig ahová mentem leginkább 62-től kezdődtek,és akkorára még nem hiszem,hogy szükségem lesz.Az 50-es meg kicsi lesz szerintem azt nem szívesen vennék..

Figyelt kérdés

Pulcsik és kis nadrágok (na meg ingek..) sok helyen vannak,de nekem leginkább rugdalózó kellene.Abból sem a kapusznis vagy a vállon patentos..

Sima egyszerű pizsinek is alkalmas és kényelmes rugik.Tavaszi baba,március eleje.


(Illetve, miben hoztátok haza? Overálban és sapiban?)



2022. febr. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol voltál, én mindenhol tudtam venni 56-os méretet. (pl.: C&A, H&M, Brendon, Tesco)
2022. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy, mint az első, H&M-ben, C&A-ban vásároltunk, bonprixről is rendeltem újszülött ruhákat. A bababoltokban meg szinte biztos, hogy találsz.
2022. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

C&A

H&M


Tesco

Kik


Amúgy 3450-es, 52 cm-es babámra nagyon sokáig az 50-es ruha jó volt

1-1,5 hónapig kb..


Persze adtam rá 56-osat is, de az zömében nagyon nagy volt.

2022. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3, ez olyan "érdekes", 3300/49-es babámra meg olyan passzos volt az egyetlen egy örökölt 50-es, hogy a kórházból hazahozva rá se adtuk többet. Mondjuk abba (next) bele is volt írva, hogy "up to 50 cm or 3,4 kg", szóval nem véletlen.

Az 56-os ruhákat is 1 hónapig hordta.

[link]

2022. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyben tényleg ez a leginkább fogyó méret, én mindent rendeltem 50-56-62-es garnitúrába mert ki tudja mekkora fog kelleni :D ismerősi körben most született teljesen időre magas szülőknek 48 és átlag szülőknek 58 centis baba… bár a 62-est már a méretugrásnak vettem, hogy ne kelljen majd gyorsan megint nekifutni.

Amúgy H&M, Sinsay, Reserved, bonprix, brendon, 90%ban mindenből van méret.

2022. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Next nagyon kicsi!

Abból a 62-es ment, amioor az 50-56 ment

2022. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, mihez képest? Csak mert ff, hm, cunda ruháknál jóval nagyobb. 104-es next póló akkora, mint a 110/116-os hm. Pont ma hasonlítottam össze.
2022. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!