Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez?Többi lent?!

Mitől lehet ez?Többi lent?!

Figyelt kérdés

Szaisztok!


Van egy 5 hetes babám aki 100% tápszeres.90ml tápszert eszik 6-7x egy nap.Napközbe sokat alszik kb csak enni kell fel ritka mikor fent van.Amikor fent van a nagymamájával elvan hallgatja "nézegeti".Viszont mikor én beszélek neki rám se hederít kb.Éjszaka viszont fürdés után ugye kap enni és a következő etetésig csak sír és ez minden nap így megy.Mostmár napközbe is van,hogy két etetés közti időt kb végig sírja.És nem tudom megnyugtatni és már ideges vagyok ettől.Nagyon szeretnem őt de bosszant és rosszul esik,hogy nem tudom mi a baja segítenék neki de nem tudok.

Valamit én csinálok rosszul?

Hogy tudnám elérni,hogy napközbe többet legyen fent?Mert aggódom,hogy sokat alszik valamikor valamikor meg kb 10perceket alszik.

Viszont azt nem tudom,mitől van,hogy az ébren töltött időt kb csak sírassal tölti.


Hasa szokott fájni és elég sokat bukik van,hogy egy órával az evés után is,nem mindig büfizik.

Dee ez az esit sírást nem értem



2022. febr. 25. 16:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az első hetekben egyébként nagyon szépen 3óránként evett mindig.Mostanába van mikor 2óra múlva éhes már van,hogy 3,4,5 órákat is alszik és utánna kell fel,hogy éhes.Ez normális ugye?
2022. febr. 26. 10:53
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes növekedési ugrás miatt van hogy többet eszik vagy hamarabb megéhezik.
2022. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!