Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos gyereketekre...

10-11 hónapos gyereketekre mekkora méretű pelenkát használtok?

Figyelt kérdés
Mi 4 -et,de 1-2 hete azt tapasztalom h kifolyik belőle a kaki,v felmegy a háta közepéig..napjában többször is át kell öltöztetni:-S Eddig ugyanezzel a pelussal nem volt ilyen gond(Pampers,Libero).Lehetséges h 5-ös méretűre kellene váltani?Dehát a 4-es 18 kilóig jó..A baba 9 kilós,nagyon sokat eszik.
2010. szept. 12. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
1 próbát megér az 5-ös, nem sokkal nagyobb, mint a 4-es, de több pisi fér el benne.
2010. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem probálkozz más pelenkával is. Mi is Liberot használunk, és 4-es számút, pedig 20 hos a kislányom és sajnos csak 10,5 kg. Nekünk eddig nem volt bajunk a Liberoval, ez vált be a legjobban. A Pampers pedig a legkevésbé, ezért Pamperset nem is használunk.
2010. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először a 4+ ost próbáld ki.
2010. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Speciel nálunk a Pampers nem, de a Libero 4-es méretűje bevált. A Pampers szerintem nagyobb, mert lógott a popsijánál és a combjánál is, amikor már volt benne cucc.

Ezen az sem segített, hogy jól "felhúztam" neki pelenkázáskor.

2010. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!