Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik a napotok egy...

Hogy telik a napotok egy 10hónapossal?

Figyelt kérdés
Sziasztok,érdekelne nektek hogy telik a napotok a 10hónapos babátokkal.Mikor mit csináltok,mivel játszotok,mivel foglaljátok le őt.Esetleg ha rossz az idő kinn,ben mivel töltitek az egész napot?Köszönöm a válaszokat
2022. márc. 1. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Nem trollkodni akarok,de csutortok ota az indtan,tik tokon es twitteren elek es nezem a haborut. :( Kell e vajon menekulnunk ha a nato belekever minket. Felhalmoztam pelenkat tapszert. Feltoltottuk a kamrat. Es varunk. Amugy d.e. du kimegyunk levegozni,szerintem ha nem esik,akkor menni kell ki feloltozve. Delben jobban alszik,kozben bent jatszunk szonyegen. Zenet hallgatunk,meset is nez amig kavezunk.
2022. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiam ugyan csak 9 hónapos jövőhéten. Ő még csak 1,5 hete ül, mászni nem mászik csak kúszik. Igazából ő lefoglalja magát, de itt kell ülnöm mellette azért. Néha gurítok neki autót ami hangot ad ki, vagy csapkodok a habtapira vele együtt madzagot (madzag és kábel mánia van🤣)... Sokat simogatom ezen kívül, én is bújós vagyok meg ő is nagyon szereti 😊
2022. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!