Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababolt Debrecenben? Bővebben...

Bababolt Debrecenben? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Debrecenben tudna valaki ajánlani bababoltokat? Szoktunk járni a Kenguruba, Brendonba, Baby Centerbe, de valami olcsóbb bababoltot valaki nem ismer?
2010. szept. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én a nyugati utcán lévő babavilágot szeretem ,mi majdnem mindent ott vettünk meg.Illetve ha jó Neked a bababizományi,akkor van egy nagyon jó, a széchenyi utca,és az istván út kereszteződésénél, a Bambi bababizományi.Vannak újak és használtak,de jó dolgokat lehet ott is venni.
2010. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

UGyanezeket akartam ajánlani, mint az 1. válaszoló :)


Valamint, ha ruhában nem ragaszkodsz újhoz, akkor a domus mögötti turi vállfás részében, ill. a piac utcán a nagy alexandra könyvesbolt melletti angol turiban nagyon jó gyerekruhákat lehet kapni, egyediek és minőségiek, nem úgy mint a bababoltosok (nekem sajna rossz tapasztalatim vannak, a berndonos body szétnyúlt 2 mosás után).

2010. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
civis utca,babi kis-és nagyker.A posta mögött.
2010. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. szept. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!