Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam nem szokott sirni...

A babam nem szokott sirni ertem ha elmegyek csak nagyon nagyon ritkan. Nem kotodik hozzam? Vagy nem szeret annyira?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Orulj neki, az egyik baratnom 14 honaposa tiszta matrica, igaz cicizik is, de ettol fuggetlenul sem marad el nagyon senkivel, cska anya kell. Viszont o szerintem sajat maga nevelte bele ezt, mert nala szoba sem johet a gyermekmentes ora/nap. 1x temetesre kellett menniuk es 2 orabol vilagvege volt, sirt, hogy ott kell hagynia a mamaval a gyereket, pedig semmi gond nem volt. Nekem ez mar too much kategoria, szerintem sokkal jobb az, ha jol elvan masokkal is. Kicsit engem is szomoruva tesz, hogy ha megerkezunk sem szalad, nem mutat hatalmas oromot, de meg csak 15 honapos, remelem szeret minket, nem kattogok ezen :
2022. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
:)
2022. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!