Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minek van olyan finom babaillata?

Minek van olyan finom babaillata?

Figyelt kérdés

Átsétálok a tescoban a babás soron és ott elképesztő finom baba illat van. Mint emlékszem sok ismerősömnél ahol baba vagy kisgyerek volt.

Szóval a tescóban az biztos nem eredeti baba illat hanem valamelyik termék illata. De melyiknek? Melyik fürdető, vagy púder vagy más?



2022. márc. 9. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pelenka, halmokban áll és még csomagon keresztül is érződik a tiszta pelenka púderes illata, egy csomó márka ráadásul külön illatosítja is, én legalábbis ezt szoktam azonosítani amikor a drogériában a babadolgok körül van dolgom.
2022. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de nagyon jó. Nekünk most lett a családban nem rég kisbaba. Állandóan szagolgatom a fejét.
2022. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

De melyiknek? Melyik fürdető, vagy púder vagy más?


Az összes együtt. De ez a sok illatanyag nem épp jó a babáknak. Én mindenből illatmenteset veszek.

2022. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyel babatusfurdot pl neogranormon vagy gabi. Ezeknek mind tipikus puderes illata van.


Egyebkent szerintem is a pelusoknak van a boltban ilyen eros illata mi pl a pampers sleep and playt hasznaljuk es az konkretan direkt illatos.


Miota megszuletett a lanyom enis is az O furdetoivel furdok 😆 sokkal jobb illatuak mint a felnott tusfurdok.

2022. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!