Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez és mit tudok tenni?

Miért van ez és mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
1hónapos babám egy hete esténként, igazából késő délutántól kezdve állandóan enne, bármi a keze ügyébe kerül, azt tömi a szájába. Rendben, meg is etetem, kb egy órát van rajtam, majd mikor már elengedi, akkor leteszem. De akkor rögtön elkezd üvölteni, mindent gyúr a szájába, tényleg mintha éhen akarna halni. De ha visszateszem, akkor nem eszik, a másikból sem. Pedig van még benne, legalábbis tudnék fejni. De cumival, se ringatással nem lehet ilyenkor megnyugtatni, fürdés után viszont már eszik rendesen, és utána nyugodtabb is.
2022. márc. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, ne aggódj. Növekedési ugrás, front, bármi bezavarhat.
2022. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze normális. Próbáltad kendőbe felkötni?
2022. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor is sír. És nem tudom kitalálni hogy mi baja lehet ilyenkor, semmivel sem tudom megnyugtatni. De csak estefelé van ez így, napközben nem nyűgös, csak akkor nyöszörög ha baja van, és ha megoldottam a problémát, megnyugszik.
2022. márc. 13. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló, az oldotta meg, hogy előrébb hoztuk az esti rutint. Hamarabb fürdik, hamarabb altatom, és azóta nincs ilyen gond.
2022. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!