Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babahintából mikortól...

A babahintából mikortól lóghat ki a baba lába?

Figyelt kérdés

A kisfiam kapott nem rég egy Adamo hintát, de elég hamar kinőtte, látszik, hogy zavarja, hogy össze van nyomva a lába. Amíg nem tud ülni addig hanyagoljuk?


Mindig elfelejtem a védőnőt megkérdezni.



2022. márc. 30. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 2 percembe került kikeresni a választ a honlajukon:


A lábrészt akkor érdemes kinyitni, ha már a baba nem fér

el kényelmesen enélkül illetve ha a baba már képes forogni. A lábak lyukon történő kidugása egyfajta biztonsági funkciót lát el, hiszen így a nem tud hasra fordulni a hintában. Később ülő helyzetben a kicsi használni fogja a lábait az önálló hintázáshoz, rugózáshoz.

2022. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam se tud ülni, de simán kidugta a lábát. Engem nem zavart. Máskor egy párnát is tettem a hintába, akkor valahogy másképp feküdt benne és nem lógatta ki. (De mi úgy kaptuk a hintát, használtan, leírás nem volt. Szóval nem tudom, hivatalosan hogy szabad.)
2022. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

3 hónapos kisfiam kapott ilyen hintát. Nem szeret benne lenni. Mindenkitől azt hallottam, hogy imádják a gyerekek. 2 hete próbálkozom vele lassan, de nincs el benne. Fészkelődik nagyon, láthatóan nem kényelmes neki. Próbáltam a lakásban több helyre is feltenni de sehol se jó. Pár percig oké, de utána nyöszörög benne.

2 nap van arra, hogy a webshopba vissza küldjem.

Szerintetek később jó lehet még, vagy küldjem vissza?

2022. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4 hónapos kortól szerette meg, előtte üvöltött benne. Azóta minden nap hintázik benne, úgyhogy van esély rá, hogy megszereti.


Hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak, kb négy és fél hónapos kortól kilógattam a lábát.

2022. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy megtetszik neki,

az unokahúgom, 8 hónapos, ő nálunk próbálta ki először és nagyon tetszett neki, otthonra is vettek.

Szóval egy próbát megér még.

2022. márc. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!