Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6honapos babám sokat nyugos....

6honapos babám sokat nyugos. Mindig is ilyen volt. Könnyű ebből kizokkenteni, nevet kicsit aztán megint nyüglődik. Kézben érzi magát leginkább jól. Akinek ilyen karakterű gyermeke van mikor lett “könnyebb”?

Figyelt kérdés
Nem a foglalakozas a baj, mert szívesen vagOk vele hanem h olyan mintha állandóan valami baja lenne. Ez nyilván frusztral engem mert ilyenkor úgy érzem nem vagyok jó anyuka es nem tudok neki boldog babakort biztosítani
2022. márc. 30. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Először is ne aggód, nagyon jó anyuka vagy. Vannak ilyen babák, ez nem tőled függ. Csatos hordozót próbáltad már?
2022. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoktam hordozni ha már tényleg mindent próbáltam de semmi nem jo. Abban elvan egy ideig aztán ott is feszeng :D NagYon érdeklődve néz mindent lehet az a baj h meg nem tud mászni és oda menni ahova akar
2022. márc. 31. 07:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy ilyen típus, vagy valamiért nem piheni teljesen ki magát. Nekem akkor ilyen a babám, igaz ő még csak 4 hónapos lesz.
2022. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!