Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes baba éjszaka kb 2-3...

Pár hetes baba éjszaka kb 2-3 óránként ébredt szopizni. Hajnali 3 óra után gyakrabban. 6 kor pedig ébred mindenki. Mikor kezd ez ritkulni?

Figyelt kérdés
Nincs problémám. Jó ez így,csak érdekel
2022. ápr. 7. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb. 1 hónapja lett jobb, ami azt jelenti, hogy hetente van 4 olyan éjszaka amikor csak 2-szer ébred.A másik 3 alkalommal viszont még úgy, mint a tiéd. Holnap lesz 6 hónapos a lányunk. Én nehezen szoktam hozzá, főleg mert a két nagyobb mindig is jó alvó volt. Dehát ez ilyen🙂. Minden jót nektek!
2022. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyermekfüggő! Az én kisfiam 15 hónapos koráig evett 3 óránként, éjszaka is!!! Hiába próbáltam teát adni, vagy csak cumit, illetve ringatni, simogatni, nem aludt vissza amíg nem kapott enni. Van ilyen is, jobb is meg még rosszabb is.
2022. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3 evesem meg mindig 2x ebred... Persze nem eszik ejjel regota mar.

Tesoja meg atalussza az ejszakat szinte az elso perctol kezdve.

2022. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

3 évesem 13hónapig kelt 2 óránként... mikor leszoktattam akkor a ciciről, onnan aludtunk. 1x kelt inni. Ahogy a mai napig.


Lányom 6 hónapos, 3 óránként kel.

2022. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom 1.5 éves koráig 2 óránként szopott nappal. Éjszaka is kb 3x. 2 éves koráig szoptattam, de elég későn kezdett ritkulni.
2022. ápr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És nektek mennyi ideig tart vissza altatni?
2022. ápr. 8. 12:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!