Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két vagy több gyerekesek!...

Két vagy több gyerekesek! Mikor mentetek újra nagyobb programokra a pici születése után?

Figyelt kérdés

4 hete szültem, a nagyobbig gyerek 2 éves múlt. Előtte jártunk úszásra, ringatóra, kirándulni, vadasparkba stb.

Most még nem mernék nekiindulni egy állatkertnek a picivel. Ti mikor mentetek, hova? Eddig kb csak a játszóra meg a boltba mentünk.


2022. ápr. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Elég hamar folytatódott tovább az életünk a szokásos módon a második születése után. Ringatóra 2 hónaposan vittem először (mert előtte nem mertem még annyira egyedül elindulni velük). Amúgy minden más ugyanúgy ment, mint előtte.
2022. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
3 honapos. Utalja a babakocsit, nem alszik kocsiba, otthon meg egy hangja nincs.... Jatszora se tudok menni a nagyobbal egyelore. Pedig mennenk mi is allatkertbe.
2022. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A kicsi 3 hónapos korában már javában jártunk állatkertbe, vidámparkba. Játszótérre egyhetesen, igaz akkor vissza is kellett fordulni, mert ahogy odaértünk felébredt, bömbölt, nem sikerült megnyugtatni a zajos játszón. 1 hónaposan azér már a rövid kiruccanások mentek hármasban.
2022. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
1 évesen
2022. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
6 hónapos volt a kisebb mikor a nagy szülinapján elmentünk játszóházba, a baba végig a hordozóban nézett ki a fejéből. A következőre kimozdulásra kellett várni pár évet
2022. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerekkel már könnyű volt. Ő hordozva/babakocsiban bármeddig aludt szinte, úgyhogy amint én jobban lettem mentünk mindenhova, ahogy előtte. De ha fordítva lett volna, akkor passz, az első fiammal sokkal körülményesebb volt minden, amikor még csak egyedül voltunk, nála egy év körül volt a vízválasztó, amikor már 1 óránál tovább is ki mertem menni vele egyedül, mert nem fulladt sikítós bömbölésbe a dolog.
2022. ápr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

Nálunk úgy működik, hogy ha elaludt, akkor úgy is marad ~2 órát. Így abban az időszakban kimegyünk játszóra/boltba/sétálni.

Lassan majd kísérletezünk nagyobb kiruccanásokkal is, egyelőre apjuk közreműködésével.

2022. ápr. 14. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!