Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok a baba ruhákat?...

Mivel mossátok a baba ruhákat? Mosószer, öblítő? Hány fok?

Figyelt kérdés
Minden új ruhát csak egyszer mostok át?
2022. máj. 7. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Ariel kapszulát használok, mellé Silan Sensitive öblítőt.

És 1x mosom ki használat előtt az új ruhákat.

2022. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Én még csak várom a kisfiamat, de Lovela folyékony mososzert vettem. Amit alacsony hőfokon kell mosni, ahhoz meg öblítő helyett ruhák ferzotlenitesere alkalmas Sanytolt tettem - ilyen babavató termékpromós csomagban találtam rá, venni is fogok.
2022. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi.


Igen, azért kérdeztem a 2x mosást, mert olvastam, hogy valaki kimos először ilyen fertőtlenítős mosószerrel, utána még simával.

Mert hogy viszkethet vagy kiütést okozhat a baba bőrének a fertőtlenítős mosószer.

Azért ajánlják, hogy még egy mosás, vagy plusz öblítő program.

2022. máj. 7. 15:23
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Persil deep cleaninggel mosok és szenvitíz öblítővel. Nem fertőtlenítek külön meg semmi ilyesmi.
2022. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ariel sensitive meg coccolino sensitive talán.

De csomószor csak ecetet öntök öblítő helyett, minimális öblítővel, és akkor lesz pici illata is.

Ha nem akarsz használni fertőtlenítőt, vasalhatsz is. Én az új ruhákat csak egyszer mosom ki, rendes programmal.

2022. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanazt a kapszulát használom amit a mi ruháinkhoz, öblítő nélkül. Egyszer mosom csak az új ruhákat
2022. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lovela mososzer, ecet az oblitesre.

1x mostam elsore is, azota is csak 1x.

2022. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Cseppke folyékony mosószerrel és az öblítőjével mosom. Egyszer mostam át használat előtt a ruhákat 40 fokon. A babám a kórházi lepedő, hálóing miatt piros foltos lett, de ezekre a mosószerekre nem reagált a bőre szerencsére. Ami kakafoltos, ahhoz Sanytolt teszek.
2022. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapszula, aztán silan sensitiv és 60 fokon egyszer mosás.
2022. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Dm sensitive mosószer, dm sensitive fertőtlenítő öblítővel
2022. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!