Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos baba felsír àlmàból...

Krisztinaaaaa kérdése:

12 hónapos baba felsír àlmàból mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete felsír àlmàból èjszaka a 12 hónapos kislányunk

Miután letesszük aludni max fèl óra ès felsír keservesen fel kell venni vigasztalni kell legalább 20 perc amíg megnyugszik majd ismét le tudjuk tenni aztán kis idő múlva kezdődik elölről ès ez így megy kb èjjel 2-3 ig

Utána úgy alszik mint akit megüttek nem tudom mitől lehet ez csak ebbe az idő intervallumban

Nappal jókedvű játszik,eszik,iszik,mondigàl az ègvilàgàn semmi baja

Este sincs semmi baj vele eszik majd tesszük le aludni ezek a sírások csak akkor vannak mikor alszik ezt nem èrtem

Ha fájna valami nem fáj máskor is csak ha alszik ès ebbe az időpontban ?

(11 óra ès 2-3 közt)

Láza nincs

Széklete normális

Ètvàgya jó

Teát iszik

Nappal is felsír néha amikor alszik de nem mindíg èjjel viszont folyton

Mi lehet a baj?



2022. jún. 4. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Rosszat álmodik. Ha biztos, h nem bántja semmi/senki, akkor valószínűleg a születését álmodja újra.
2022. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszod

Nem nem bántja semmi mellette alszom èszreveszem könnyen ha valami zavarja de ez a semmiből kezdődik tényleg azelőtt nyugodtan alszik nem is mozdul aztán hirtelen kezdődik a síràs

2022. jún. 4. 11:42
 3/27 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez detto.

13honapos a kislányom,kb 2hónapja csinálja ezt.Nem minden éjjelünk egyforma.Van hogy töbször felsír van hogy kevesebszer.

Nálunk 10től kb 1ig megy ez hogy felsír,aztán már megunom es odafektetem a mi ágyunkba.Ott meg mind a bunda alszik reggelig.

Hogy mitől lehrt ez énsem tudom,én a szeparációs szorongásra gyanakszom,lehet nálatok is ez a baj.

Egy ágyba alszik veletek vagy a kiságya van melleted?

2022. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%
Lehet nyűgös a melegre.
2022. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as csak velem alszik egy ágyban apa külön alszik

Nem tudom tényleg hova tenni ezt az egészet már kivesèztem rengeteg lehetőséget ès egyik ellent mond a másiknak

2022. jún. 4. 12:02
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó a meleg nem lehet mivel a mi lakásunk alapból nem olyan meleg

1 emelet ès a fàk nagyrészt elveszik a napot

Pont kellemes idő van bent a lakásban nincs se hideg se meleg

2022. jún. 4. 12:03
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk fáj néha a pocija, amint leteszem az ágyra. Ilyenkor sír mocorog. Aztán szellent egy nagyot és elmúlik a sírás.
2022. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a pocija nem húzigàlja a làbacskàjàt persze szellent ő is de sose volt hasfájásos baba mindíg el tudta intézni a szellentèssel a problémát 😃
2022. jún. 4. 12:15
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Lehet fogzás is.
2022. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Erre èn is gondoltam a fogzàsra csak az sàntított nekem a fogzàsba hogy hogyan lehetséges hogy 2 kor kèsz el is múlik magától

3 nap után azt is megpróbáltam adtam elalvás előtt nurofen szirupot mert ugye a fogzàsra gondoltam

Szirup mellett is ugyanez volt a mese

Vagy esetleg nem használ neki a nurofen

2022. jún. 4. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!