Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költözés Németországba újszülö...

Költözés Németországba újszülöttel?

Figyelt kérdés

Férjem Németországban dolgozik, jól keres, biztos munkahelye van, felvetettük a kiköltözés lehetőségét, novemberben fogok szülni! Hiányos a nyelvtudásunk, azonban van segítségünk is és szeretnénk a nyelvet is minél jobban elsajátítani (21 évesek vagyunk)

Viszont nem vagyok tisztában vele, hogy milyen papírok kellenek, milyen alapvető dolgokat kell elintéznem kint és külföldön (papírmunka), hogy kint lakhassunk? A cég mindenben segít azonban szeretnék nyilván tisztában lenni a dolgokkal! Köszönöm, ha segítetek!



2022. jún. 6. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha a gyakori helyett a googleba írtad volna, hogy "költözés Németországba", máris okosabb lennél.
2022. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De okos vagy! Szerinted én nem néztem? Nem magam miatt vagyok kíváncsi hanem a kicsi papírjai miatt stb, másrészt az nem fordult meg a fejedben, hogy saját tapasztalatra vagyok kíváncsi? De jó, hogy ebben az országban mindenki (tisztelet a kivételnek) egyből csak okoskodni bír, meg neki ugrani a másik torkának! Csak egy kérdést tettem fel te jó ég🤦🏼‍♀️
2022. jún. 7. 21:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Másrészt, neked fáj, hogy kiírtam a kérdést? Erre van maga a platform, talán bántottam vele a kis lelkedet? Komolyan már…
2022. jún. 7. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Millió honlap van direkt erre a témára. Ezerszer le lett már írva minden, a gyakorin is. "Wer lesen kann, ist klar im Vorteil."
2022. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Arra figyelj, hogy a babavárót vissza kell fizetni büntetőkamattal.
2022. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes én már 100 fajta kifejezéssel kerestem mégsem találtam egy értelmes cikket sem! Mégegyszer leírom SAJÁT TAPASZTALATRA LENNÉK KÍVÁNCSI HOGY MENNYIRE MEGY EZ KÖNNYEBBEN/NEHEZEN! Én nem értem, ebben az országban “mindenkinek” baj van a felfogásával ezért tartunk itt ahol :DDDD értelmes választ még most sem kaptam a kérdésemre -.-
2022. jún. 13. 16:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vettünk fel babavárót sem csok-ot
2022. jún. 14. 13:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!