Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén... milyen egyedülálló...

Őszintén... milyen egyedülálló anyának lenni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és nem találok senkit... gondolkozom hogy egyedül vágjak bele még a huszas éveimben.
2022. jún. 17. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
szar
2022. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Mesélhetnék neked az egyedülálló anyaságról, meg arról is, hogy milyen egy olyan gyereknek lenni, akinek nincs apja. De csak azt tudom mondani, hogy várj, van időd, adj esélyt magadnak is és a leendő gyerekednek is. Az élet egy perc alatt megváltozhat. Képzeld el, hogy belevágsz egyedül (inkább nem is akarom tudni, hogyan), erre fél év múlva megismered az igazit..
2022. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz, fárasztó, sokszor stresszes, de ezek ellenére mindennél jobban szeretem a lányom. Ő ad értelmet az életemnek. Sajnos az én férjem fél éve elhunyt, ezért lettem egyedülálló anya. Szerintem fiatal vagy még, bőven van időd megtalálni azt, akivel együtt vállaltok gyereket. A gyereknek is jobb, ha van apja is.
2022. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Apám elhagyott hamar engem is, hétvégi apuka volt akkor is max 5-6 órát vigyázott rám... tehát tudom milyen.
2022. jún. 17. 20:35
 5/15 A kérdező kommentje:
a 3as válaszra reagáltam
2022. jún. 17. 20:37
 6/15 A kérdező kommentje:
bocs elszámoltam, 2es. sajnos nagyon sokunknak nincs apja....
2022. jún. 17. 20:37
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jobb apa nélkül mint egy rossz apával, bocsánat mindenkitől. De valóban fiatal vagy még, simán találhatsz magadnak valakit, és lehet hogy később emiatt a vállalás miatt kevesebb jelentkezőből fogsz majd tudni választani. Persze értem hogy, aki nem fogadja el a másikat meg annak a gyerekét az milyen gáz, de nem tudhatod, lehet valaki amúgy jó ember csak tudja hogy nem tudná úgy szeretni azt a gyereket és így nem vállalja a kapcsolatot. Szóval én a helyedbe várnék még ezzel 4-5 évet is akár.
2022. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
23 évesen még nem is ismeretem gyermekeim apját. Nagyon fiatal vagy, miért kellene egyedül belevágni? Nem igazán értem a kérdést...
2022. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem most akarok hanem 1-2 év múlva. Max 3 évet vagyok hajlandó várni. Nem akarok 30 felett. Minél hamarabb szeretnék. A munkám is ez szinte. Tudom mire vágyom.
2022. jún. 17. 21:15
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én 35 éves koromra tettem a határt, ha addig nem találok megfelelő embert, akkor egyedül is vállalok egyet.
2022. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!