Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi most ez a legújabb őrület...

Mi most ez a legújabb őrület h a használtruháktól beteg lesz a gyerek? Ha ez így lenne, lehúzhatná a redőnyt az összes turkáló és aukciós oldal. Nem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
a legtöbben azt mondják, h az én gyerekem ne hordja más ruháját..na most ez érv lenne? nem, erre kitalálták, h beteg lesz tőle. Nem mindegy mit és honnan.....bugyit pl nem vennék használtat!
2010. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Semmi baja nem lesz a gyereknek a használt ruhától. szomorú h ilyen világban élünk, h a családok többsége nem engedheti meg magának, h a gyerekének csak új ruhát vegyen. Én nagyon szeretem az angol turikat, nagyon szép és egyedi darabokat lehet találni.8 hós kislány anyukája
2010. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én ezt még nem is hallottam.

de az én fiam 8 hónapos, kezdettől fogva hord turkálós, bálás ruhákat és köszöni, jól van! kimosom őket, vasalom és kész. szerintem az új ruhákban lévő rengeteg festék sokkak károsabb!

2010. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

15:08 vagyok

alsóneműt, zoknit én se veszek használtan, de nem azért nem, mert bármi bajunk is lehetne tőle... ezekből inkább újat, nem olyan nagyon jelentős összeg pár zokni, bugyi, alsónadrág, melltartó.

cipőt meg azért nem veszek, mert nem egészséges a lábnak, azt mindenkinek magának kell bejáratnia. főleg egy gyereknek, akinek még csak most alakul a lába, nem vennék használt, kijárt cipőt.

viszont a ruhák 90%-a turis.

2010. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
BambinoMio Fresh-el fertőtlenítem a turis cuccait a gyereknek. Gondolom itt a tartósító szerekre gondolnak amit a ruhákra szórna. Hát azt ki kell mosni és kész...
2010. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
igen, ruhát abszolút lehet mosni, cipővel nekem is vannak aggályaim, ha nincs is széttaposva, azért 1-2 évesnek már hallottam lábgombát, bár ha látod kitől veszed azért ez is kivédhető
2010. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
cipőt is lehet fertőtleníteni grapefruitmag kivonattal. de amúgy megértem ha valaki újat vesz mindenből, de az tuti hogy baromira megbánja a sok ruhára kidobott pénzt akármilyen pénzes.
2010. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Igen. Így terjed az őrület, hogy egyvalaki megkérdez valamit pl. ezen az oldalon, és utána pár órával már ilyen kérdés van belőle.

Miért lenne őrület ez? Valaki hallott egy ilyet, kicsit túlparázta, megkérdezte, megnyugodott a válaszoktól. Ezen nem kell úgy kiakadni!

Aki meg ilyet elhisz vagy nem gondolkodik, vagy sima vízzel mos, vagy nem is tudom....

2010. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi is úgy nőttünk fel, hogy tesóktól, unokatesóktól örököltük a ruhákat, cipőket. Semmi bajunk nem lett.

Igaz, nem a turiból vettük, hanem egymástól örököltük, de szerintem semmi különbség. Minden ruhát ki kell mosni, és kész.


Én 1 új ruhát sem vettem a fiaimnak, szinte mind a turiból vagy a teszről vannak. Ha van új ruhájuk, azokat ajándékba kapták.


Mellesleg érdekelne, hogy mi baja is lehetne a használt ruhától a gyereknek?

Szerintem azért találtak ki ilyen baromságot, mert manapság már a legtöbben turiból öltöznek, és a rendes divatáru boltok meg lassan csődbe mennek a szép csillagászati áraik miatt.

2010. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát lehet olyat hallani, h barnák összekoldulnak rucikat, aztán a dohos, koszosan tárolt ruhákat meg eladják a vátérán.......na ha ilyenbe kerül az ember és teszem azt nem veszi észre, h problémás a ruha és egyből ráadja mosás nélkül a gyerkőcre, akkor esetleg.....azért a mosószer jó és hasznos dolog, ha meg nagyon gáz egy ruha úgyse akarod még kimosni se!
2010. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!