Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert folyik ki felul a pisi?

Miert folyik ki felul a pisi?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hetes lesz a babam. Dm-es babylove pelust haaznalok neki, 2-es meretet. Egy nap tobbszor is felul folyik ki a pisi. Ez mitol lehet? Elso gyerekemnek is ezt a markat hasznaltam es semmi problema nem volt. Egyebkent 3300 grammal szuletett. Hogy most mennyi azt nem tudom. Mi lehet a megoldas? Az 1-es pelus mar combban szoritotta. Esetleg valtask markat?

2022. jún. 28. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fiú babád van? Lehet felfelé fordított fütyivel pelusozod be, és ugye felül kilő amikor elereszti.
2022. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

fiú babáknál megesik, hogy a fütyi felfelé viszi a pisit:)

de simán változhatott annyit a pelenka, hogy előző gyerkocnel jo volt, most nem. de az is okozhat változást, ha a második babád hason fekszik, míg az első oldalt vagy háton feküdt... mivel nem tudod mekkora a gyerkőc, lehet az is, hogy kicsi a 2es pelus is, bár a 3as már gyanítom azért nagy lenne 3 hetesen 🙄 azzal viszont nem lősz mellé, ha kipróbálsz más márkákat. a rossmannak pl. vannak pár db-os (talán 2) kiszerelései a sajátmárkás pelenkákból, így nagy beruházás sem szükséges ahhoz, a kiderüljön jobb e a dm-esnél.

2022. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lany babam van 😅 en is gondoltam, hogy lehet egyel nagyobbat kene kiprobalni mert mintha ez is combban lassan kicsi lenne. Egyebkent hatul folyik ki a pisi nem elol, es altalaban a hatan, vagyboldalt fekszik.
2022. jún. 28. 13:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Kicsi és cserélj neki masik márkára!nálunk mikor mar kicsi volt akkor folyt ki oldalt.
2022. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak két márkával fordult ilyen elő (figyeltem mindig a kukac helyzetére), a pepcossal és dmlove-ossal. Egyiket se használom azóta, de van akinek meg bejön, fene se érti 🤷
2022. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1. Ha fiú baba lefelé kell állítani a fütyijét

2. Lehet túl lazán van becsatolva a pelus

3. Lehet nincs elég magasan a pelus dereka

2022. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Erős sugárban pisil,nem tudja elnyelni a pelus.


Érdekes, a lányom a biliből is felfelé pisilt,nem tudtuk használni egyáltalán :).

2022. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
#7 Amikor a lányod még pelenkába pisilt, akkor hallatszott, amikor pisil? Mert az enyém most 2 éves, még pelenkás, és szabályosan lehet hallani az erős sugarat, ahogy állva belepisil a pelusba.
2022. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem emlékszek rá. Volt akkoriban elég bajunk (beteg volt), ilyen apróságok nem maradtak meg.
2022. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3,hetesen 2es pelus? De fura, nekünk most 12 hetes és 3as pelust hord 6 kilosan...sosem folyik ki semmi sehol.
2022. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!