Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit egyen ebédre egy 7...

Mennyit egyen ebédre egy 7 hónapos 6200 grammos kisfiú? Egy üveg bébiételt? Az Univeré 163 gramm, a kecskeméti-Hipp.190 grammos? Melyiket? Ha én főzök, van, hogy megeszik 220-240 grammot, de utána uzsonnára alig eszik valamit.

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyit egyen, amennyit jóízűen megeszik. Ha Te főzöl, nyilván nem centized ki, és akkor akármennyit, ha meg üvegeset adsz, akkor ha elfogyott, elfogyott, maximum ha éhes, még eszik utána valami mást.
2010. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát amennyit megeszik, jóízűen, nem? Mindig csodálattal olvasom, hogy egyes gyerekek mennyit képesek megenni, nekem egyik se volt nagy bébiételevő. Főleg a kisebbik, szerintem összesen nem evett meg 1 üvegre valót. Persze amit én pepecseltem azt szerette, de bébiételes üveget kár volt venni miatt.
2010. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!