Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 hónaposnak mit érdemes...

Egy 3 hónaposnak mit érdemes venni ajándékba? Van olyan játék ami érdekelheti?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kontrasztos könyv, esetleg olyan amibe tükör van
2022. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a babageometriát ajánlom. A gyerekem kicsiként rengeteget nézegette.
2022. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

A kisfiam is a kontrasztos kártyákat szereti nagyon. Meg az ujjbábokat imádja.

A játszószőnyeg is jó választásnak bizonyult, mert azon is sokáig el tud nézelődni. Azon van tükör is, az nagy kedvenc nála.

2022. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékutalvány, aztán majd a szülők vesznek olyat, ami kell.

Mi pl kaptunk 3 játszószőnyeget, 5 babatakarót, 2 babanaplót, 4 babageometria könyvet (szerencsére nem egyformák, de nem kell ennyi), meg vagy 5 cumiláncot.

Mindenki azt gondolta, olyat hoz, ami még nincs. Hát...

A ruhákról ne is beszéljünk...novemberi babának 74-es vastag kantáros farmer... Pont most nőtt bele, de kánikulában nyilván nem adom rá...

Szintén 74-es polár pizsama... Arra sincs szükség jelenleg. De van már 104-es melegítőszettje is 🤦‍♀️ 8 hónaposan

2022. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na igen, az kellemes. Viszont ez esetben mint kezdő anya tettem fel a kérdést, első baba, így gyűjtöm meg az infókat. 😅


Viszont mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2022. júl. 27. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A ruha szerintem is necces, mondjuk tőlem mindig megkérdezik, hogy hanyas ruhát hord, illetve hanyas pelenkát, milyen fajtát. Rágóka esetleg ami hűthető még ami eszembe jut, hogy nekünk hozták.
2022. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-mas vagyok. Mi ruhát nem kaptunk, aki ruhát akart venni, az inkább utalványt adott. Így én tudtam megvenni azt a méretet, ami kell.
2022. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a saját 3 hónapos gyerekednek akarsz venni valamit?

Bármi, ami kontrasztos, színes, csörög, világít.

A lányomnak pl van egy gombája, ami zenél, és a plafonra vetít ki formákat. Imádja.

[link]

2022. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!