Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen fellèpö magas láz?

Hirtelen fellèpö magas láz?

Figyelt kérdés

Sziasztok


11 hónapos a lànyom.

Ma este hirtelen belázasodott. 38,6 volt neki.

Semmi tünete nem volt ma, sem a napokban, hogy beteg lenne.

Eléggé aggódom, mert ma derült ki egy közeli családtagról, hogy covidos.

Vajon ö is elkapta? Vagy mi lehet ez?

Adtam neki lázcsillapítót. Most mélyen alszik, talán dolgozik már neki a gyógyszer, mintha nem lenne olyan forró a teste már.

Remélem az éjjel eltelik úgy, hogy ne kelljen az ügyeletre menni. Holnap reggel elviszem a dokihoz.

Addig is van vkinek vmi ötlete? Járt valaki ugyanígy?


2022. júl. 27. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk így kezdődött a covid, annyi, hogy ő még hányt is kétszer.


Egész nap semmi baja volt, majd hirtelen este 6-kor elaludt, akkor éreztem hogy meleg. 8-kor hányva kelt... Kihányta magát, utána "csak" annyi baja volt, hogy 3 napig lázas volt. Aztán mi is beleestünk a 3 oltásunkkal, 2 hétig szenvedtünk mindenféle tünetekkel...

2022. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem vittem orvoshoz egyébként, mert az a 'szabály' h három nap láz után nézik meg. Mivel semmi más baja nem volt, így el is múlt a láz, nem kellett orvoshoz vinni.
2022. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A 38,6 az normál láz. Az én lányomnak 10 napig volt 40 feletti laza (legnagyobb 41.2), de neki tüdőgyulladása volt.


Ha semmi más tünet nincs, akkor nyilván valami vírus, ami 2-3 nap alatt atmegy rajta.

2022. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sima lázzal nem kell orvoshoz vinni. A gyerekorvos azt mondta hogy csak akkor ha társul hozzá valami más is. Pld hányás, hasmenés, kiütés, torokfájás... Különben ő se tud mit csinálni, azt mondja hogy vidd haza, csillapitsd a lázat, igyon sokat, és ha 3 nap alatt nem javul, akkor esetleg vidd, addigra már kijon más tünet is valószínűleg.
2022. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor lehet elöször csak felhívom a dokit.

Lehet valam szövödménye, ha covidos? Csinaltunk neki tesztet de az negativ lett.

Most olvastam, hogy van olyan betegség, hogy három napos láz. Nem lehet az?

Persze csak elterelem arról a gondolatom, hogy covidos.

Nekem van egy csúnya hasmenésem még. Ara is gondoltam nem e az, de tényleg semmi tünete nem volt estig.

Köszönöm, hogy írtatok.

2022. júl. 27. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a covid magas lázzal és hasmenéssel ment végig az egész családon.
2022. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig az összes betegség, vírusfertőzés így indult.
2022. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

JóReggelt

Sajnos covidos.

2022. júl. 28. 09:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, kislányom is volt az, már 2x is. Mindkétszer 2 nap magasabb láz, aztan 1 nap hőemelkedés és ennyivel le is tudta. Most enyhebbek a tünetek, foleg a gyerekeknél
2022. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Borzalmasan aggódom. Nem lesz késöbb valami szövödménye?
2022. júl. 28. 09:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!