Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A korán jó alvó babátoknál...

A korán jó alvó babátoknál később hogy alakult az éjszakai alvás?

Figyelt kérdés
Olyan babákra gondolok, akik már pár hetesen, hónaposan átaludták az éjszakát vagy max egyszer ébredtek. Később, ahogy beindult a fogzás, mozgásfejlődés, hogy alakult az éjszakai alvás? Mennyiszer ébredtek? Mikor kezdett el megváltozni az alvásuk?
2022. júl. 30. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más. Van akinél onnanstól fogva átaludta az éjszakát majdnem mindig. Tesómnál pl 3-4 hónaposan romlott el az alvás.
2022. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Születése óta átaludta az éjszakát (értem úgy, hogy már a kórházban is) nagyon max 1× ébredt

4hónapos kora körül indult a fogzás, na meg az alvásborulás

Onnantól jobb éjjeleken 8-9× ébredt cicizni, rosszabb éjszakákon inkább nem számoltam (15-20percenként)

Most múlt 1,5 éves

Talán 2-3 hete jutottunk el oda, hogy éjjel már csak 3-4× ébred

Bár 3napja éjjel csak 1× volt fent

Remélem hamarosan vége lesz ennek mert kezdek zombi lenni😂


Hálistennek nem virraszt órákat, csak cici, és alszik is vissza

Talán ennyi könnyebbség van

2022. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A fiam 3 hetes kora óta, a lányom kb 6 hetes kora óta alussza át az éjszakát. Onnantól kezdve soha nem zavarta semmi őket, én a 4 hónapos alvásborulásról is csak nemrég tudtam meg, hogy létezik. A fogzás és a hasfájás is csak nappal kavart be néha, éjjel aludtak, mint a bunda. Egyedül a köhögős-orrfolyós légúti nyavalyáknál volt (van, lesz :D) olyan, hogy nem alszunk jól éjjel. 6 és 2 évesek most.
2022. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam 8, a lányom 7 hetes kora óta nem kel éjjel. Egyiküknél sem zavart be tartósan semmi (persze betegség miatt volt, hogy ébredtek). 10 és 2 évesek most.
2022. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam első perctől jó alvó ( 7 órát aludt már a kórházban is). 11 éves már. Csak akkor volt éjszaka gond, mikor valami köhögős betegsége volt.
2022. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Riogattak is minden félével, hogy majd ekkor meg akkor meg fog ez változni. Már 15 hónapos és még mindig alszik 20-8-ig, egyszer sem kell vagy kellett hozzá kelni.
2022. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányom az első 1-2 hétben 3 óránként kelt éjjel-nappal. Aztán éjjelente csak 1x. Ez a kánaán véget ért néhány hétre 2,5 hónapos korában, majd visszatért minden a régi kerékvágásba. Egészen 6-7 hónapos kora közöttig, amikor először a covid miatt ugrott meg az éjszakai ébredések száma, majd elkezdett kúszni, és baromira fogzani. Szóval egy ideje úgy alakul egy átlagos éjszaka, hogy alszik egy kb 4 órás kört, utána 1-2 óránként felkelt. Ha szerencsém van, akkor a 4 órás kör után megajándékoz egy 3 órással 😂 Nagyon rossz, de nem bánom egyelőre. Ez egy ilyen időszak, majd véget ér. Nagyobb bajunk sose legyen 🙏
2022. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő nagyon jó alvó volt úgy 6-8 hónapos kortól kezdve. A kislányom alvásába a mozgásfejlődés egyáltalán nem zavart be, fogzás pedig csak az első kettő. Betegség természetesen igen, betegen rosszul aludt.


A kisfiam alvása viszont nagyon változó volt fél éves kortól kezdve. Volt, mikor hetekig jól aludt. Mozgásnál a mászást meg a járást előzte meg pár hetes furcsa időszak mikor éjszaka is nagyon sokszor kelt, itt beállt az alvása, amint elkezdte ezeket. Többi mozgás nem zavarta. Fogaknál az első 6 fok meg majd később a 4 kisörlő, tehát mondhatni a fogzás is megzavarta az alvását, meg a betegségek is. De időszakosan, szóval nem ébredt sokszor minden egyes éjszaka.

2022. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-8 hetes kortól, ne haragudj elírtam az elejét.
2022. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!